دزدی در قالب گدایی 8 منزل را خالی کرد!فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از دستگیری سارق منزل و مغازه که در پوشش متکدی اقدام به شناسایی و سرقت اماکن خصوصی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش ایسنا،سرهنگ مهدی مهران فر  گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و مغازه‌های شهر آشخانه موضوع با جدیت در دستور کار مأموران تجسس کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مأموران به یک نفر متکدی در شهر که با مراجعه به منازل و مغازه‌ها اقدام به گدایی می‌کرد مشکوک شدند و سپس در حین سرقت منزل وی را دستگیر کردند.فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان خاطرنشان کرد: سارق با رفتن به در منازل در پوشش متکدی پس از شناسایی اماکن ،در یک فرصت مناسب از آن ها سرقت می کرد که با هوشیاری مأموران دستگیر شد و در بازجویی‌های تخصصی به ۸ سرقت مشابه اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

 

سرهنگ مهران فر گفت: یکی از راه‌های سارقان برای سرقت از اماکن خصوصی شناسایی محل سرقت در پوشش متکدی است و از شهروندان می‌خواهیم ضمن هوشیاری و مراقبت، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در این باره بلافاصله از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ پلیس را در جریان قرار دهند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------