گروگانگیری پسر 4ساله برای پس گرفتن یک چکمرد بدهکار که در ازای بدهی‌اش یک چک پرداخت کرده بود برای پس گرفتن چک، پسر 4ساله طلبکارش را ربود و به گروگان گرفت، اما بعد از چند ساعت مجبور شد او را رها کند. 

به گزارش همشهری، چند روز قبل به پلیس استان البرز خبر رسید که مردی سابقه‌دار پسر 4ساله‌ای را ربوده و به گروگان گرفته است.

 

آنطور که شواهد به‌دست آمده نشان می‌داد گروگانگیر مدتی قبل از پدر گروگانش مبلغی پول گرفته و در قبال آن یک برگه چک داده بود، اما حالا بدون آنکه بدهی‌اش را تسویه کند قصد داشت با گروگان گرفتن پسرش چک را پس بگیرد. در این شرایط بود که تلاش‌های مأموران پلیس آگاهی البرز برای رهایی گروگان 4ساله آغاز شد. هنوز چند ساعت از این حادثه نگذشته بود که کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی کنند. آنها همزمان با او تماس گرفتند و عواقب کار خطرناکی را که انجام داده بود به او گوشزد کردند.

 

همین تماس باعث شد تا گروگانگیر پس از 6ساعت پسر 4ساله را به یکی از آشنایان خود تحویل داده و خودش فرار کند. سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به تحویل کودک ربوده شده به خانواده‌اش گفت: تلاش پلیس برای دستگیری مرد گروگانگیر ادامه دارد. او ادامه داد: پلیس آگاهی به میزانی از توانمندی رسیده که حرفه‌ای‌ترین مجرمان را در کوتاه‌ترین زمان در هر نقطه که مخفی شده باشند دستگیر کرده و تحویل قانون می‌دهد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------