نقشه عجیب برای پس گرفتن بدهی میلیونیدو مرد نقابدار که برای وصول طلب 70 میلیون تومانی دوست شان، دست به آدم ربایی زده بودند به رد مال و حبس محکوم شدند.

به‌گزارش ایران ، آبان سال گذشته مرد جوانی با سر و وضعی آشفته پیش پلیس رفت و از یک آدم ربایی پرده برداشت. او به کارآگاهان گفت: «در حال بازگشت از محل کارم، دو مرد نقابدار مرا به زور سوار پرایدی کردند و پس از بستن دست و پایم 70 میلیون تومان پولم را سرقت کرده و مرا حوالی قیامدشت رها کردند و متواری شدند.»

 

با این اطلاعات پرونده در دست بررسی قرار گرفت و مدتی بعد آدم ربایان دستگیر شدند. آنها پس از اقرار به جرم خود و صدور کیفرخواست، برای محاکمه به دادگاه کیفری فرستاده شدند. در ابتدای جلسه که در شعبه 12 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت و با حضور قاضی ملکی برگزار شد، شاکی با تشریح موضوع خواستار مجازات آدم ربایان شد. سپس یکی از متهمان در جایگاه ایستاد و گفت: «فریب دوستمان را خوردیم.

 

او به ما گفت از این مرد 70 میلیون طلب دارد ما فقط می‌خواستیم طلب دوستمان را از شاکی بگیریم اما نمی‌دانستیم این‌طور گرفتار می‌شویم.»در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و متهمان را به اتهام آدم ربایی و سرقت مقرون به آزار به رد مال و 15 سال زندان محکوم کردند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------