سارق‌سحرخیز بلای‌جان‌شهروندان! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوان ۳۰ ساله ای خبر داد که دریچه‌های فلزی شرکت مخابرات را سرقت می کرد. 

به گزارش میزان،سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: پس از وصول شکایات متعدد از شرکت مخابرات مبنی بر سرقت دریچه‌های فلزی حوضچه‌های مخابراتی در شهر تهران که علاوه بر خسارت مالی به شرکت مخابرات باعث ایجاد مشکلات از جمله سقوط شهروندان و موتور سواران به داخل حوضچه‌ها شده بود، در تاریخ دوازدهم شهریور ماه با توجه به حساسیت موضوع پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی قرار گرفت. در گام نخست، کارآگاهان با مراجعه به محل‌های سرقت به بررسی دوربین‌های مداربسته پرداختند. فیلم‌های ضبط شده فردی حدود ۳۰ ساله را در حال سرقت دریچه‌های شرکت مخابرات با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید نشان می‌داد.

با استعلام شماره پلاک خودرو مشخص شد پلاک خودروی موجود در صحنه سرقت جعلی و متعلق به خودروی دیگری است بنابراین کارآگاهان با بررسی‌های فنی شماره پلاک خودرو را کشف کردند و مشخص شد خودرو متعلق به منصور ۳۱ ساله و دارای سابقه سرقت به همین شیوه است.

 

در ادامه با دستور بازپرس شعبه ۲ دادسرای ناحیه ۳۴ و اخذ نیابت قضایی متهم در یک عملیات ضربتی در محل سکونت خود در شهر بهارستان دستگیر و به اداره هفدهم منتقل شد. در بازجویی‌های اولیه منصور منکر سرقت‌ها شد، ولی در نهایت با رویت ادله و مستندات راهی به جز اعتراف نیافت و اظهار کرد که قبل از طلوع آفتاب بین ساعت ۴ تا ۶ صبح با تغییر شماره پلاک خودرو در خیابان می‌چرخیده و دریچه‌های فلزی شرکت مخابرات را به سرقت می‌برده و پس از سرقت هر دریچه را بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار تومان می فروخته و پول حاصل از آن را برای گذران زندگی و خرید مواد مخدر مصرف می‌کرده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------