قتل پسر نوجوان به قیمت 300 هزار تومانمردان موتورسوار که به‌خاطر سرقت گوشی تلفن همراه پسر نوجوان وی را به قتل رسانده بودند پس از دستگیری مدعی شدند گوشی او را 300 هزار تومان فروختند تا مواد مخدر بخرند. 

 به‌گزارش ایران ، شامگاه سه‌شنبه 14 آبان، خبر قتل ابوالفضل 17 ساله در کوچه ۴۱‌خیابان ماهان حوالی شهرک شریعتی در خانی‌آباد به بازپرس کشیک قتل و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.

 

در تحقیقات محلی مردی مغازه دار که شاهد ماجرا بود به مأموران گفت: شب حادثه ابوالفضل برای خرید شارژ تلفن همراه به مغازه‌ام آمد و بعد از خرید آنجا را ترک کرد. چند دقیقه‌ای نگذشته بود که صدای فریاد و درگیری از خیابان شنیدم ناگهان ابوالفضل را دیدم که خونین روی خودروی سمند یکی از همسایه‌ها افتاده است.

 

با اورژانس و پلیس تماس گرفتیم اما پسر نوجوان در همان لحظات اولیه تسلیم مرگ شده بود. مادر ابوالفضل نیز گفت: پسرم در کارگاه کفاشی کار می‌کرد و هر روز ساعت 8 صبح به آنجا می‌رفت و شب همسرم او را به خانه می‌آورد. شب حادثه نزدیکی‌های خانه از پدرش جدا می‌شود تا شارژ تلفن همراه بخرد. اما بعد از آن از ابوالفضل خبری نشد، نیم ساعت بعد یکی از همسایه‌ها زنگ زد و ماجرا را به همسرم گفت.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی