ادعاهای‌عجیب عامل‌قتل‌عام‌خانوادگی‌تهران اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
پدر عصبانی که در جنایتی هولناک دست به قتل دو دختر و پدر و مادرزنش زده بود اعترافاتش را در صحن دادگاه پس گرفت. 

سناریوی جدید همه را حیرت زده کرده است و این درحالی بود که همسرش خواستار قصاص نفس او شد.

 

قتل عام فجیع

رسیدگی به این پرونده درتماس مرد جوانی در نخستین ساعات بامدادی 24 مهر سال گذشته با کلانتری 132 نبرد که از قتل عام خانوادگی برادرش خبر داده بود، کلید زده شد.

 

ماموران با حضور در محل جنایت مشاهده کردند که مرد 47 ساله‌‎ای به نام سیروس که از چهار سال قبل با همسرش اختلاف داشته در اقدامی هولناک دست به قتل دو دختر 17 و 19 ساله به نام های ساناز و سولماز و پدر و مادرزن 79 و 70 ساله اش زده است.

 

سیروس انگیزه اش را اختلاف با همسرش بیان کرد و افزود: چهار سال قبل از همسرم طلاق گرفتم اما به خاطر فرزندانمان با هم زندگی می‌کردیم. اختلافاتمان زیاد شده بود و همسرم همیشه تا صبح با گوشی موبایلش سرگرم بود و روزهای آخر نیز به خانه نمی آمد و جواب تلفنم را نمی داد.

 

وی افزود: من که عصبانی بودم ادعا کردم می خواهم به شهرهای شمالی بروم و از پدر و مادرزنم خواستم در نبود همسرم به خانه مان بیایند تا از بچه ها مراقبت کنند. در ابتدا به همه اعضای داخل خانه شیرموز مسموم دادم و شب وقتی همگی در خواب سنگین بودند، آن ها را به قتل رساندم و تا صبح بالای سربچه هایم بودم و اشک می ریختم که در نهایت تصمیم به خودکشی گرفتم که برادرم سر رسید و مرا نجات داد.

 

سلامت روانی

با اعتراف های تکان دهنده مرد بوکسور، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند وی به اختلال روانی خاصی مبتلا نیست و سابقه اختلال روانی نیز ندارد.

 

با تایید سلامت روانی حسن، پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.

 

درخواست قصاص

در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد، همسر سابق متهم در جایگاه ویژه ایستاد و به خاطر قتل دو دختر و مادرش دیه خواست اما برای قتل پدرش درخواست قصاص را مطرح کرد.

 

وی گفت: همسرم با  قساوت قلبی دست به این جنایت زد و به همین دلیل برای او قصاص می‌خواهم.

 

وی در  پاسخ به سوال قاضی که از او پرسید بعد از طلاق از همسرش باردیگر رجوع کرده و به عقد موقت وی در آمده بودی؟  گفت :نه. بعد از طلاق از همسرم او مدام با من تماس می گرفت اما من جواب تلفن هایش را نمی دادم و صیغه او نشده بودم. سپس برادر وی و دو خواهر دیگرش یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند و برای قتل مادرشان دیه و برای قتل پدرشان حکم قصاص خواستند.

 

سناریوی جدید

سیروس روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: زن سابقم کلید خانه مان را داشت و به آن جا رفت و آمد می‌کرد . شب وقتی از خواب بیدار شدم، متوجه شدم  دو دخترم و پدر و مادر همسرم کشته شده اند. من از دیدن جسد خونین آن ها شوکه  شده بودم و می‌خواستم همان لحظه بمیرم .به همین دلیل دست به خودکشی زدم. قرص خوردم و رگ دستم را زدم اما زنده ماندم. وقتی پلیس مرا بازداشت کرد چهار قتل را گردن گرفتم تا زودتر قصاص شوم و پیش فرزندانم بروم.

 

قاضی  اعترافات اولیه وی را خواند و گفت : در پلیس آگاهی گفته بودی چون مادرزنم گفته همسر و دو دخترت با مردهای بیگانه  رابطه برقرار کرده‌اند دست به چنین جنایتی زدی . قبول داری؟ که متهم  پاسخ داد:  نه من اصلا قتل ها  را قبول ندارم  و نمی دانم چه کسی دست به این جنایت خونین زده است.

 

بنا به این گزارش، با پایان دفاعیات این متهم و وکیل مدافع وی قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

 

خراسان  

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی