بازداشت مرد شیطان صفت اینترنتی در میاندورودفرمانده انتظامی شهرستان "میاندورود " از دستگیری مرد شیطان صفتی که در شبکه های اجتماعی خارجی با اغفال زنان و دختران از آنان اخاذی می کرد، خبر داد. 

به گزارش ایلنا، سرهنگ "علی داداش تبار" در تشریح این خبر، گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در "میاندورود"مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی با اغفال و دسترسی به تصاویر خصوصی آنان اقدام به تهدید و اخاذی از آنان کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت .

 

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات ویژه پلیسی و استفاده از شگردهای خاص متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

 

سرهنگ داداش تبار، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم چندین دستگاه گوشی تلفن همراه و سیستم های پیشرفته کامپیوتری متصل به شبکه های اینترنتی کشف شد که متهم در تحقیقات فنی ماموران پلیس امنیت عمومی تاکنون به 10 فقره اغفال زنان و دختران و تهدید و اخاذی از آنان اقرار کرد.

 

داداش تبار، اظهار داشت : متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود در پایان با هشدار به شهروندان از آنان خوست از به اشتراک گذاشتن تصاویر خصوصی خود و خانواده شان در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی جدا خودداری کنند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی