قتل به خاطر پیشنهاد بی شرمانهپیشنهاد بی‌شرمانه کارگر افغانستانی در مورد نامزد دوستش منجر به قتل وی و محاکمه قاتل شد. 

به‌گزارش ایران ، رسیدگی به اتهام جوان افغانستانی با کشف جسد هم ولایتی او به جریان افتاد. مأموران پس از تحقیقات بسیار متوجه شدند که این کارگر دوستش را به قتل رسانده است. به این ترتیب متهم بازداشت شد و در اعترافاتش گفت: من و دوستم مدتی بود که از افغانستان به ایران آمده بودیم و کار می‌کردیم. من نامزد داشتم و گاهی به دیدار او می‌رفتم و در تلاش بودم تا پس از اجاره کردن خانه‌ای با نامزدم ازدواج کنم.

 

روز حادثه دوستم حرفی زد که خیلی عصبانی شدم او گفت نامزدت را به خانه من بیاور تا هر دو با او رابطه داشته ‌باشیم. این حرف او خیلی برایم سنگین بود و در پاسخ به او گفتم مگر نمی دانی که او نامزد من است. چطور به خودت اجازه می‌دهی که درباره‌اش این‌طوری صحبت ‌کنی که او گفت چه اشکالی دارد! پس از این جواب آنقدر عصبانی شدم که به او حمله کردم و او را به قتل رساندم.

 

بعد از اعترافات متهم و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. اما متهم در دادگاه قتل را انکار کرد و گفت: من مرتکب قتل نشده‌ام و آنچه اعتراف کرده‌ام دروغ بود. مدت‌ها من را در اداره آگاهی نگه داشته بودند برای اینکه بتوانم از فشار بازجویی خلاص شوم اعتراف کردم اما من آن روز خانه نبودم و این گفته‌ها دروغ است. درگیری مقتول با کس دیگری بود و طرف درگیری اش هم او را تهدید به مرگ کرده بود. حتی قاتل در پیامی به من اطلاع داد که دوستم را کشته و من هم دیگر به منزلش نرفتم.

 

با توجه به ادعای جدید متهم پرونده بار دیگر برای رسیدگی به دادسرا فرستاده شد و بعد از بررسی تلفن همراه متهم بازپرس گزارش کرد که چنین پیامکی برای خط مورد نظر فرستاده نشده‌است و روز گذشته وقتی جلسه دادگاه دوباره برگزار شد متهم دوباره ادعایش را تکرار کرد و گفت: منظور من از پیامک نوشته‌ای بود که مرد قاتل با تلگرام برایم فرستاد.

 

اگر آن را بررسی کنید متوجه می‌شوید که من اینکار را نکرده‌ام. به این ترتیب قضات دستور بررسی اپلیکشین تلگرام متصل به گوشی متهم را دادند تا مورد بررسی قرار گیرد بنابراین پرونده یکبار دیگر به دادسرای جنایی بازگردانده شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی