لکه‌های خون در خودرو راز جنایت را فاش کرد مردی که متهم است شریک مالی‌اش را کشته و جسدش را در بیابان‌های اطراف کرج رها کرده، صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز در حالی پای میز محاکمه ایستاد که منکر ارتکاب قتل شد.

 

 سال 96 به‌دنبال پیدا شدن جسد خونین مردی 46 ساله در حوالی بیابان‌های مهرشهر کرج کارآگاهان پلیس پی بردند وی هوشنگ نام داشته و با ضربات چاقو کشته شده است.

 

 ردیابی آخرین تماس‌های مقتول نشان داد که وی آخرین بار با دوستش به نام فرید در ارتباط بوده است.

 

مرد جوان پس از دستگیری منکر اطلاع از سرنوشت دوستش شد اما با پیدا شدن آثار لکه‌های خون در داخل خودرواش مشخص شد خون متعلق به مقتول بوده است.

 

 مدتی بعد فرید لب به اعتراف گشود و این متهم صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی و با حضور قاضی فیروزه‌ای رنجبر تحت محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه دادگاه قاضی دهقان نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و آنگاه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند.

 

 سپس متهم پشت میز محاکمه ایستاد و در حالی که اتهام قتل عمد را قبول نداشت گفت: من در اداره آگاهی و دادسرا به خاطر فشارهایی که به من وارد می‌شد اتهام قتل را پذیرفتم در حالی که بیگناه هستم.

 

وی در پاسخ به سؤال قضات درباره اختلافاتی که با مرحوم داشته گفت: آن مرحوم شریک مالی‌ام بود و با هم اختلاف داشتیم اما من هرگز او را نکشته‌ام.

 

رئیس دادگاه پرسید: درباره لکه‌های خونی که داخل خودروات پیدا شده است چه پاسخی داری؟ متهم جواب داد: من نمی‌دانم این لکه‌های خون چیست اما من مقتول را نکشته‌ام

 

جلسه دادگاه پس از دفاعیات وکیل مدافع متهم پایان یافت و دادرسان برای صدور حکم وارد شور شدند.

 

ایران  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی