قتل زن جوان با سلاح سرد در عسلویه / پای مواد مخدر در میان استفرمانده انتظامی استان بوشهر از قتل زن جوان با سلاح سرد در شهرستان عسلویه خبرداد. 

به گزارش ایلنا، سردار خلیل واعظی ضمن تایید این حادثه اظهار داشت: صبح روز ۱۲ بهمن خبر پیدا شدن جسدی در اطراف شهر عسلویه به پلیس گزارش شد که با حضور کارشناسان پلیس آگاهی مشخص شد جسد متعلق به زنی ۴۰ ساله است که چند روز از مرگ‌اش می‌گذرد.

 

وی بیان کرد: وجود آثار خون، نحوه مرگ و مستنداتی دیگر باعث شد کارآگاهان پلیس فرضیه قتل مقتول را در دستور کار قرار داده و مسیر تحقیقات را بر روی شناسایی هویت قاتل متمرکز کنند.

 

واعظی اظهار داشت: با شناسایی هویت مقتول مشخص شد ساکن یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان بوده که حدود ۱۰ روز قبل از خانه خارج و دیگر برنگشته است.

 

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: با جمع آوری مستندات لازم فردی ۲۶ ساله از یکی از شهرهای استان فارس و ساکن شهر محل سکونت مقتول شناسایی و روز گذشته دستگیر شد.

 

وی بیان کرد: متهم به قتل پس از دستگیری و مواجهه با مدارک پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کرد.

 

واعظی افزود: متهم در توضیح چگونگی قتل اعتراف داشت که برای انتقال و فروش ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه مقتوله به سمت عسلویه حرکت کرده که در جاده فرودگاه عسلویه به علت اختلاف خودرو را متوقف و پس از خارج کردن سوییچ، همدستش را پیاده و با زدن چندین ضربه چاقو او را به قتل رسانده و جسد را مخفی کرده است.

 

وی یادآورشد: تحقیقات کارآگاهان پلیس در این خصوص ادامه دارد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------