کشف جسد مرد پژوسوار در کیسه گونی! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
جسد مرد ۴۴ ساله پژوسوار در حالی صبح پنج شنبه گذشته و در حاشیه جاده روستای سالارآباد مشهد درون دو کیسه گونی بزرگ کشف شد که یک روز قبل خودرو پژوی مقتول به صورت بلاصاحب در شهرک شهید رجایی مشهد پیدا شده بود.

 به گزارش ایلنا، ساعت ۴:۳۰ بامداد پنج شنبه گذشته یکی از رهگذران جسدی را در نزدیکی جاده آسفالت روستایی بعد از شهرک شهید رجایی به طرف روستای سالارآباد مشاهده کرد و با پلیس تماس گرفت.

 

بررسی‌های مقدماتی نشان داد آثار خفگی با رشته باریک سیم یا نخ محکم روی گردن مقتول وجود دارد و آثار ضرباتی با جسم سخت نیز بر سرش نمایان است.

 

شب قبل از کشف جسد، خودروی پژو ۴۰۵ مقتول در یکی از کوچه‌های فرعی شهرک شهید رجایی در حالی کشف شد که سوئیچ خودرو روی آن بود و آثاری از خون نیز درون خودرو دیده می‌شد. ادامه تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد بیانگر آن بود که طبق گزارش خانواده مقتول به پلیس، مرد ۴۴ ساله بعدازظهر هفدهم تیر از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. گزارش خراسان حاکی است، تحقیقات گسترده کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی برای دستگیری عامل یا عاملان قتل این مرد نظامی با دستورات قاضی احمدی نژاد ادامه دارد.

 

 خراسان

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی