جنایت هولناک با چاقوی نوک کج!«شوخی بی جا» بار دیگر جنایتی هولناک را رقم زد و جوان 21 ساله ای را به کام مرگ فرستاد. 

به گزارش خراسان، پنج شنبه شب گذشته، حدود 15-10 نفر از جوانان اهالی روستای ابرش سر کوچه ای در نزدیکی مسجد روستا نشسته و با یکدیگر در حال گفت وگو بودند. بنا به گفته برخی شاهدان در همین هنگام ناگهان جواد نوجوان 16 ساله ای که رفتار متعادلی نیز نداشت از راه رسید و سر به سر جوانان مذکور گذاشت. او با «شوخی های بی جا» به هر کدام از جوانان روستا سخنی نامربوط می گفت یا با کف دست به پشت سر آنان می زد تا این که هادی جوان 21 ساله به رفتارهای نامتعارف او اعتراض کرد و مشاجره لفظی بین آن ها رخ داد.

 

در این لحظه یکی از دوستان هادی نیز به هواخواهی از دوستش پرداخت و با «جواد» درگیر شد. این درگیری به غرور «امیرحسین» برخورد و او که از بستگان «جواد» است به طرف «هادی» هجوم برد و در حالی که با او گلاویز شده بود ناگهان چاقوی نوک کج را از جیبش بیرون کشید و ضربه ای به کشاله ران جوان 21 ساله زد. او سپس ضربه دیگری به کمرش کوبید که فریاد «سوختم! سوختم! » هادی به هوا برخاست. گزارش خراسان حاکی است، وقتی جوان 21 ساله خون آلود نقش بر زمین شد، امیرحسین با پای پیاده و «جواد» سوار بر موتورسیکلت از محل گریختند.

 

دقایقی بعد نیروهای اورژانس پیکر نیمه جان هادی را به بیمارستان امدادی مشهد رساندند اما تلاش کادر درمانی برای نجات او بی نتیجه ماند و مجروح این حادثه بر اثر عوارض ناشی از اصابت چاقوی نوک کج، جان خود را از دست داد.  با مرگ این جوان 21 ساله، نیروهای انتظامی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و این گونه تحقیقات قضایی با حضور قاضی احمدی نژاد در مرکز درمانی آغاز شد.

 

به دستور مقام قضایی، توسط گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در حالی رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری متهم به قتل فراری ادامه دارد که شاهدان عینی انگیزه این جنایت وحشتناک را شوخی نا به جا دانستند. با این حال مقام قضایی با صدور دستور درج بدون پوشش تصویر متهم به قتل فراری در روزنامه خراسان ازشهروندان خواست چنان چه از مخفیگاه وی اطلاعی دارند با پلیس ۱۱۰ یا تلفن های 21825267-09357231094 پلیس آگاهی تماس بگیرند.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
 
 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

سجادپور  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی