X

دندان پزشک قلابی «شیطان صفت» دستگیر شد اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت دندان پزشک قلابی خبر داد که با جعل مدارک و معرفی خود به عنوان دندان پزشک، تعدادی از بانوان را مورد آزار و اذیت قرار داده بود. 

به گزارش تسنیم، سردار علی ذوالقدری افزود: زنی با در اختیار داشتن شکواییه‌ای ضمن مراجعه به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران اعلام کرد که برای دریافت خدمات دندان پزشکی به مطبی در خیابان توانیر تهران مراجعه کرده اما مورد آزار و اذیت دندان پزشک قرار گرفته است.

 

وی ادامه داد: با دریافت شکایت، تیمی از مأموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند و مشخص شد که متهم از محل گریخته است و در بررسی‌های بیشتر دو پروانه کسب و مهر نظام پزشکی از مطب دندان پزشکی کشف شد. رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به این که در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد مدارک دندان پزشکی و مهر نظام پزشکی جعلی بوده و متهم با مدارک جعلی مطب دندان پزشکی را دایر کرده است، اضافه کرد: هنگام تحقیقات پلیسی، 12 نفر از بانوان دیگر در اظهارات مشابهی از این دندان پزشک شکایت کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای جنوبی کشور شناسایی شد و با اخذ دستور قضایی تیمی از مأموران پایگاه سوم امنیت عمومی موفق شدند یکم مهر ماه متهم را دستگیر کنند. ذوالقدری افزود: متهم پس از حضور در پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

رئیس پلیس امنیت تهران با بیان این که متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد، متذکر شد: دستور انتشار تصویر متهم برای آگاهی سایر بزه‌دیدگان و طرح شکایت و اقامه دعوی خصوصی از ناحیه آن ها توسط دادیار پرونده صادر شده و سایر بانوانی که توسط این دندان پزشک قلابی مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، می‌توانند برای طرح شکایت به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان شهید قندی، میدان نیلوفر مراجعه کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی