X

جشن تولد رنگ خون گرفتپسری 16ساله در حمایت از برادر خود وارد یک درگیری شد و دست به قتل زد.

 به گزارش شرق؛ شامگاه چهارشنبه گذشته وقوع یک قتل به مأموران کلانتری 126 تهرانپارس اطلاع داده شد که در پی آن مأموران با حضور در محل اقدام به بررسی صحنه جرم و پیگیری‌های بعدی کردند. مقتول جوانی 23‌ساله بود که در پی وارد‌شدن ضربه چاقو به شکم دچار خونریزی شدید شده و جان خود را از دست داده بود.

 

 مأموران با هماهنگی بازپرس کشیک قتل تحقیقات خود را آغاز کردند و در جریان آن متوجه شدند این نزاع پس از یک مراسم تولد در همان محدوده رخ داده است. مأموران با کسب اطلاعات بیشتر در کمتر از یک ساعت مخفیگاه متهم به قتل را که جوانی حدودا 16‌ساله است، پیدا و او را در عملیاتی دستگیر کردند. این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و به جرم خود اعتراف کرد.

 

طبق اعتراف متهم و شهود، برادر قاتل و مقتول در یک مراسم تولد در محدوده تهرانپارس حضور داشتند اما در میانه مراسم با هم درگیر شدند که این درگیری با وساطت دیگر افراد به پایان رسید؛ اما در پایان مراسم این دو نفر برای هم خط‌ونشان کشیدند و یکی از طرفین دعوا در تماس با برادر کوچک‌ترش از او خواست برای دعوا به محل قرار بیاید که برادر کوچک‌تر نیز با یک کارد بزرگ خود را به محل رساند. دقایقی بعد از رسیدن برادر ‌16‌ساله به محل، او ناگهان کارد آشپزخانه را به شکم مقتول وارد کرد و متواری ‌شد.

 

به گفته سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ پرونده این فرد برای بررسی به دادسرای ویژه جرائم اطفال ارجاع داده شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------