ماجرای سیانور در بساط رمال!رمال 70 ساله ای که با ترفندهای مختلف برخی شهروندان ساده لوح را سرکیسه می کرد، درحالی با هوشیاری نیروهای اطلاعات کلانتری شفای مشهد دستگیر شد که 10 قرص سیانور نیز در بساط وی وجود داشت. 

به گزارش خراسان، شنبه گذشته، ماموران کلانتری شفای مشهد از طریق منابع و مخبران محلی به اطلاعاتی رسیدند که از فعالیت گسترده پیرمردی رمال در بولوار مطهری شمالی حکایت داشت.

 

بنابراین آن ها به طور غیرمحسوس به تحقیق در این باره پرداختند تا این که تماس شهروندان با پلیس 110، به اقدام عملیاتی نیروهای انتظامی سرعت بخشید. به همین دلیل گروه ویژه ای از نیروهای اطلاعات کلانتری به سرپرستی ستوان دوم رضایی (رئیس اطلاعات کلانتری شفا) عازم محل شدند. آنان پس از کسب مجوز و با دستور قاضی «غرآبادیان» (جانشین ناحیه 2 دادسرای عمومی و انقلاب) در حالی وارد اتاق رمال شدند که چند مشتری متقاضی سحر و جادو در آن جا حضور داشتند و تعدادی نیز در حال مراجعه به آن مکان بودند.

 

در محل فعالیت این رمال، پنج جلد کتاب های معروف به دعانویسی، تعداد زیادی برگه های دست نویس، پاکت نامه برای ارسال نوشته هایی با خطوط کج و معوج به شهرستان ها، دو دستگاه پوز، تعدادی استخوان، 10 عدد قرص مشکوک به سیانور و ظرف حاوی «شقار» کشف و ضبط شد. متهم 70 ساله که مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفته بود در اظهارات خود مدعی شد: قرص های سیانور را از یکی از مشتریانش گرفته است که قصد خودکشی داشت! او گفت: از 10 ماه قبل با آلات و ادوات کشف شده در این مکان رمالی می کردم! و ماده «شقار» را نیز برای باطل کردن سحر و جادوی دیگران مورد استفاده قرار می دادم. گزارش خراسان حاکی است به دستور قاضی غرآبادیان مکان فعالیت این رمال پلمب شد و تحقیقات برای کشف زوایای پنهان اقدامات مجرمانه این رمال ادامه یافت.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
 
سجادپور
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی