X

بازداشت عاملان تصادف عمدی با خودرو‌های لوکسرئیس پلیس راهور استان اصفهان از دستگیری زن و شوهری که با ایجاد تصادفات عمدی با خودروهای لوکس نسبت به باج گرفتن شهروندان اقدام می‌کردند، دستگیر شدند. 

 به  گزارش مهر ؛سرهنگ محمدرضا رضایی با اشاره به دستگیری خانم و آقایی که با تصادفات عمدی اقدام به تلکه کردن مالکان خودروهای لوکس در اصفهان می‌کردند، اظهار داشت: این افراد از استان دیگری وارد اصفهان شده و با استفاده از خودروی سواری ام وی ام این اقدام شیادانه را انجام دادند.

 

وی با بیان اینکه این زن و شوهر تسلط زیادی به قانون راهنمایی و رانندگی داشتند، تصریح کرد: مجرمان با اطلاع از اینکه رانندگان به هنگام خروج از پارک و دور زدن باید حق تقدم وسایل نقلیه در حال حرکت را رعایت کنند و در صورت وقوع حادثه به عنوان مقصر حادثه خواهند بود، به طور عمدی و با برنامه قبلی با ماشین‌های لوکسی که از پارک خارج یا در حال دور زدن بودند، با شدت برخورد و از آنها خسارت می‌گرفتند.

 

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه طی ۶ ماه گذشته ۱۴ مورد تصادف در نقاط مختلف کشور و در چند روز گذشته دو مورد در شهر اصفهان با این روش توسط این زوج اتفاق افتاده است، ادامه داد: خوشبختانه با هوشیاری پلیس و از طریق سیستم‌های هوشمند این دو نفر دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------