قتل برای رسیدن به موجودی کارت بانکیفرمانده انتظامی بهبهان از شناسایی و دستگیری عاملان قتل یک نفر در شهرستان و سوزاندن جسد او خبر داد. 

 سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی بهبهان گفت: در پی اعلام خبر آتش گرفتن یک دستگاه پراید در ساعات اولیه بامداد ۲۷ اردیبهشت ماه در حومه شهرستان و کشف جسد سوخته فردی مذکر در صندلی عقب خودرو، موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

او با بیان اینکه ماموران پلیس با کار اطلاعاتی و بررسی میدانی هویت متوفی را شناسایی و در این ارتباط در کمترین زمان هویت ۲ نفر عامل آن جنایت را شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر کردند، افزود: متهمان در تحقیقات پلیس اقرار کردند شب حادثه در یک دورهمی دوستانه با مقتول که از دوستان ما بود با اطلاع پیدا کردن از موجودی کارت بانکی او، وسوسه شده و برای سرقت از حساب بانکی اش، تصمیم گرفتند شخص به قتل رسانده و سپس خودرو را آتش بزنند.

 

سرهنگ عزیزی سرقت از عابربانک مقتول را ادله و انگیزه متهمان از قتل عنوان کرد و ادامه داد: آن‌ها پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و تکمیل تحقیقات در خصوص این جنایت در دستور کار پلیس آگاهی است.

 

باشگاه خبرنگاران 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی