شلیک مرگبار به همسر در میناب / قاتل فراری به دام افتاد حوادث روز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث
با هوشیاری مأموران پلیس آگاهی میناب مردی که با شلیک گلوله اقدام به قتل همسر خود کرده و متواری شده بود ، شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر شد. 

 سردار غلامرضا جعفری اظهار داشت: مأموران پلیس اگاهی شهرستان میناب در پی اطلاع از یک فقره قتل خانمی ۳۴ ساله به علت تیر خوردگی از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، موضوع شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلین احتمالی را در دستور کار قرار دادند.

 

وی افزود: کاراگاهان پلیس اگاهی میناب جهت بررسی موضوع به محل اعزام که پس از انجام تحقیقات محلی و میدانی مشخص شد قاتل بوسیله سلاح گرم همسر خود را به قتل رسانده و پس از ارتکاب قتل از محل متواری شده است، که با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع کارگروهی جهت رسیدگی به پرونده قتل تشکیل شد.

 

این مقام انتظامی استان ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته توسط پلیس آگاهی میناب و همکاری و هدایت کارآگاهان پلیس آگاهی استان و بهره گیری از شیوه های پلیسی و تلاش شبانه روزی محل اختفا قاتل متواری در یکی از محلات بندر عباس شناسایی شد.

 

سردار جعفری خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با هماهنگی و اخذ نیابت قضائی با تشکیل اکیپی به شهرستان بندر عباس عزیمت و باهمکاری مشترک پلیس آگاهی استان در یک عملیات ضربتی قاتل متواری را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: متهم دستگیر شده دربازجویی های فنی صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و به قتل همسر خود با اسلحه شکاری به انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

 

این مقام انتظامی استان با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبصه سلاح شکاری به همراه ۴۴ عدد فشنگ مربوطه کشف و ضبط شد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.

 

فارس

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------