مرگ پسر خردسال هنگام بازی زیر کامیونپسربچه 4ساله برای بازی به زیر کامیون رفته بود و همین باعث شد تا به تلخ‌ترین شکل ممکن جانش را از دست دهد.

 به گزارش همشهری؛ ساعت 14سه‌شنبه شانزدهم شهریور، مأمور کلانتری 137نصر با قاضی مصطفی واحدی بازپرس ویژه قتل تهران تماس گرفت تا گزارش مرگ مشکوک پسر خردسالی را به او اعلام کند.

 

با دستور قاضی تحقیقات در این‌باره آغاز و مشخص شد که پسربچه‌ای 4ساله شب قبل درحالی‌که به‌شدت زخمی شده بود به بیمارستان انتقال یافته اما روز بعد، یعنی سه‌شنبه به‌دلیل شدت جراحات فوت شده است. در این شرایط مسئولان بیمارستان ماجرای مرگ تلخ کودک را به پلیس اعلام کردند و در ادامه تحقیقات جزئیات بیشتری از مرگ غم انگیز پسربچه به‌دست آمد.

 

آخرین بازی

 

بررسی‌ها حکایت از این داشت که پسر بچه 4ساله به همراه خانواده‌اش در خاورشهر زندگی می‌کرد و پدرش نیز راننده کامیون است. شب حادثه یکی از دوستان پدرش که او هم راننده کامیون است مهمان آنها بود. همکار پدر، کامیونش را مقابل خانه پارک کرده و پسر 4ساله که سرگرم بازی بوده تصمیم می‌گیرد برای ادامه بازی کودکانه‌اش زیر کامیون برود. ساعتی بعد دوست پدر این کودک بی‌خبر از اینکه کودک زیر کامیون سرگرم بازی است، پشت فرمان می‌نشیند تا حرکت کند؛ اما حادثه‌ای تلخ رخ داد. کودک که زیر چرخ‌های کامیون گرفتار شده بود به‌شدت مجروح شد.

 

به‌دنبال این حادثه تلخ، خانواده کودک، فرزندشان را به بیمارستانی در آن محدوده بردند و چون حال وی وخیم بود در نهایت به بیمارستانی در تهران انتقال یافت؛ اما با وجود اقدامات درمانی، او جانش را از دست داد.

 

در ادامه مأموران به تحقیق از خانواده پسر 4ساله پرداختند اما آنها اعلام کردند که از عامل این حادثه شکایتی ندارند چون او بی‌آنکه خبر داشته باشد کودک برای بازی زیر کامیون رفته پشت فرمان نشسته و کامیون را به حرکت درآورده است.

 

وقتی مشخص شد که شکایتی در پرونده وجود ندارد، جسد متوفی به پزشکی قانونی انتقال یافت و پرونده مرگ تلخ کودک نیز مختومه اعلام شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------