دستبند پلیس بر دستان زورگیر مسافرکش نمارئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر مسافرکش نما و کشف ۱۰ فقره سرقت بعنف خبر داد. 

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال"  بیان داشت : اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت بعنف راننده از مسافر در کلانتری ۱۰۵ سنایی تشکیل شد و برای رسیدگی تخصصی و پی جویی جرم به پلیس آگاهی ارجاع شد.

 

وی عنوان کرد : شاکی در شکایت خود اظهار داشت، برای تردد شهری سوار بر یک دستگاه خودروی پراید شدم که راننده پس از گذشت از چند خیابان با تهدید قمه ۲ دستگاه تلفن همراهم به ارزش ۳۰ میلیون تومان را سرقت و من را در مکانی خلوت از خودرو پیاده و از محل گریخت.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت : تیم مبارزه با سرقت بعنف این یگان در تحقیقات اولیه موفق شدند سرنخی از حضور یکی از  سارقان سابقه دار و ساکن غرب استان تهران شناسایی کنند .

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با تلاش بی وقفه کارآگاهان مخفیگاه جدید وی در شهر قدس شناسایی و با اخذ نیابت متهم در مخفیگاهش  دستگیرشد، افزود : متهم در تحقیقات پلیسی به ۱۰ فقره سرقت از افراد نوجوان اعتراف و بیان داشت سوژه های خود را که اکثرا منتظر سوار شدن بر خودرو بعنوان مسافر بودند سوار خودرو می کرده  و پس از طی مسیری در محل خلوت با استفاده از سلاح سرد وجه نقد و گوشی موبایل شان را سرقت می کرده است.

 

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی ، با دعوت از شکات تا کنون تعداد ۵ نفر از مال باختگان در محدوده پایگاه دوم و پایگاه پنجم پلیس آگاهی کامران را به عنوان سارق خود شناسایی نموده اند که برابر دستور بازپرس ادسرای ناحیه ۳۴ تهران متهم  با قرار مناسب روانه زندان شد و تحقیقات برای کشف سرقت های احتمالی و شناسایی سایر شکات همچنان ادامه دارد .

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------