کشف جسد سوخته در میان نخاله های ساختمانیجسد سوخته مردی در میان نخاله های ساختمانی در منطقه الهیه مشهد در حالی کشف شد که تلاش پلیس برای شناسایی هویت مقتول ادامه دارد. 

به گزارش خراسان عصر چهاردهم مهر ، شهروندان با مشاهده بقایای سوخته پیکر یک انسان در بیابان های انتهای بولوار اقدسیه مشهد، با پلیس 110تماس گرفتند و ماجرای جنایتی هولناک را اطلاع دادند. دقایقی بعد گروهی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم محل شدند و با صدور دستوراتی ویژه از سوی قاضی محمود عارفی راد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) به تحقیق در این باره پرداختند .

 

بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که مرد جوان در نقطه ای دیگر به قتل رسیده و سپس عامل یا عاملان جنایت جسد او را با وسیله نقلیه به بیابان های انتهای بولوار اقدسیه انتقال داده اند و در میان نخاله های ساختمانی رها کرده اند . ادامه تحقیقات نشان داد: عاملان این قتل وحشتناک برای از بین بردن آثار جنایت، جسد مرد جوان را با مواد قابل اشتعال به آتش کشیده و از محل گریخته اند.

در بررسی های بیشتر بخشی از زیرپوش سفید و شلوار ورزشی مشکی کمرکش به همراه لباس زیر قرمز رنگ و اسپرت قرمز با مارک پوما کشف شد که برتن مقتول بود.

 

گزارش خراسان حاکی است با صدور دستوری از سوی مقام قضایی درحالی جسد سوخته این مرد به پزشکی قانونی انتقال یافت که تلاش کارآگاهان اداره جنایی برای شناسایی هویت مقتول ادامه یافت. در همین باره یک مقام انتظامی از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی در این باره دارند با شماره تلفن های 110، 21825267-051 یا09371687775 پلیس آگاهی خراسان رضوی تماس بگیرند.

 

سجادپور

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------