آخرین اخبار حوادث


Default Image

کشتن شوهرخواهر بعد از تبرئه از اتهام قتل رفیق

مردی که یک‌ بار از اتهام قتل تبرئه شده بود، بعد از مهاجرت از تهران دست به قتل دیگری زد و دوباره برای بررسی پرونده به تهران…

متهم به آدم‌ربایی به کشور بازگردانده شدرییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: متهم به آدم‌ربایی، پس از سه سال توسط پلیس بین الملل به کشور بازگردانده شد. 

سرهنگ صادق شکری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی اعلام مقام‌های قضایی مبنی بر اینکه فردی به اتهام آدم ربایی هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، رسیدگی موضوع به سرعت در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی اضافه کرد: پلیس آگاهی این استان ضمن هماهنگی با پلیس بین الملل ناجا، متهم به آدم ربایی را که پس از سه سال اقامت در کشور ترکیه، به ایران بازگردانده شد.

 

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: این متهم در سال ۱۳۹۷ با همکاری چند نفر اقدام به ربایش یک نفر به علت اختلافات قبلی در آذربایجان غربی کرده و از کشور متواری شده بودند.

 

سرهنگ شکری گفت: ماموران پلیس آگاهی با استفاده از تجارب ماموریتی بانک های اطلاعاتی و ردیابی ضمن هماهنگی با سازمان اینترپل علیه متهم اعلان قرمز صادر و با انجام هماهنگی های لازم با اینترپل کشور ترکیه متهم را دستگیر و از طریق مرز بازرگان به کشور منتقل کردند.

 

وی افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------