رایزنی‌های آمریکا با چین درباره آزمایش‌های موشکی کره شمالیرایزنی‌های آمریکا با چین درباره آزمایش‌های موشکی کره شمالی،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد سونگ کیم نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی در یک کنفرانس ویدئویی با لیو شیائومینگ نماینده ویژه چین در امور شبه جزیره کره در خصوص رفتار بی‌ثبات‌کننده و تنش آفرین کره شمالی گفت وگو کرد.

به گزارش ایرنا، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عصر پنجشنبه به وقت محلی گفت: کیم از آزمایش های فراوان و بی سابقه موشک های بالستیک کره شمالی در سال جاری از جمله هشت موشک بالستیک قاره پیما ابراز نگرانی کرد.

 

به گفته وزارت خارجه آمریکا، این مقام آمریکایی این آزمایش های موشکی را که همه آنها قطعنامه های متعدد شورای امنیت سازمان ملل را نقض می کنند، به شدت محکوم کرد و بر لزوم اجرای کامل تعهدات و اجرای کامل رژیم تحریم ها توسط تمامی کشورهای عضو سازمان ملل تاکید کرد.

 

بر اساس اعلام وزارت خارجه آمریکا، این مقام آمریکایی با تاکید بر اینکه حفظ صلح و ثبات در شبه جزیره کره یک هدف مشترک و مهم است، گفت که آمریکا به دیپلماسی متعهد و آماده است در هر زمانی با کره شمالی دیدار کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022