بایدن: همه طرح های مالیاتی جمهوری خواهان را وتو می کنمجو بایدن،اخبار الملل،خبرهای بین الملل
بایدن وعده داده است که همه طرح های جمهوری‌خواهان در مورد افزایش مالیات بر فروش کالا را وتو کند.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا گفت که با کلیه طرح‌های پیشنهادی جمهوری خواهان چه در حوزه مالیات بر کالاها و خدمات در آمریکا و چه در دیگر حوزه‌های مالیاتی به شدت مخالفت و مقابله خواهد کرد و هر طرحی را در این زمینه وتو خواهد کرد.

 

بایدن روز پنجشنبه گفت: «من اجازه یکه تازی جمهوری خواهان برای تغییر مالیات‌ها نخواهم داد و نمی‌گذارم که این اتفاق بیفتد.»

 

گروهی از جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا در حال تلاش برای حذف اکثر مالیات‌های فدرال، از جمله مالیات بر درآمد و جایگزینی آنها با مالیات بر فروش هستند.

 

برخی از کارشناسان مالیاتی می‌گویند قانون به اصطلاح مالیات منصفانه برای خانواده‌های کارگر چندان عادلانه نخواهد بود، زیرا به ثروتمندترین آمریکایی‌ها امتیاز و معافیت بیشتری می‌دهد.

 

در حالی که مالیات بر درآمد افراد و شرکت‌ها مرتبط با عایدی سرمایه و دستمزد است، مالیات ۲۳ درصدی پیشنهادی بر فروش کالاها و خدمات باعث می‌شود فقیرترین آمریکایی‌ها نزدیک به ۳۰ درصد بیشتر برای خریدهای روزمره بپردازند.

 

بایدن با اشاره به دستاوردهای اقتصادی آمریکا در دو سال ریاست حزب دموکرات خود گفت: «این کشور خیلی چیزها را پشت سر گذاشته است، ما بیش از آن پیشرفت کرده ایم که اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023