آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , پادشاه عربستان

رویترز: پادشاه عربستان از سفر محرمانه نتانیاهو مطلع نبود

خبرگزاری رویترز اعلام کرد، پادشاه عربستان از سفر محرمانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ریاض خبر نداشت. به گزارش ایسنا، این خبرگزاری در گزارشی…


نخست وزیر بلغارستان و سخنگوهای نخست وزیر و رئیس جمهور ایتالیا به کرونا مبتلا شدنداخبار,اخبار بین الملل,نخست وزیر بلغارستان
نخست وزیر بلغارستان از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش تسنیم به نقل از اسپوتنیک، بویکو بوریسف، نخست وزیر بلغارستان که پیش از این به دلیل تماس با فرد مبتلا به کووید-19 خود را قرنطینه کرده بود، اعلام داشت که نتیجه آزمایش کرونای وی در روز یکشنبه مثبت شده است.

 

نخست وزیر بلغارستان در فیس‌بوک نوشت: علی رغم اینکه بازرس پزشکی منطقه‌ای قرنطینه من را به طور رسمی لغو کرده است اما من همه جلسات و رویدادهای عمومی خود برای روزهای آینده را به روز جمعه موکول کردم. بعد از دو تست PCR، امروز آزمایش من مثبت بود. بوریسف خاطرنشان کرد که به طور کلی احساس ابتلا به یک "بیماری عمومی" را دارد و اکنون "تحت درمان در منزل" است.

 

ابتلای سخنگوهای نخست وزیر و رئیس جمهور ایتالیا به کرونا

برخی مقامات بلند پایه ایتالیا هم تست کرونایشان مثبت اعلام شده است.

 

سخنگوی سرجو ماتارلا، رئیس جمهور ایتالیا و "جوزپه کونته"، نخست وزیر ایتالیا هم تست کرونایشان مثبت اعلام شده است.

 

"جیووانی گراسو"، سخنگوی ماتارلا روز یکشنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد بعد از اینکه جمعه دچار تب بالا شده روز شنبه تست کرونا داده و روز یکشنبه نتیجه مثبت آن را دریافت کرده است.

 

وی در عین حال اعلام کرد که حالش نسبتا خوب است.

 

سخنگوی ماتارلا اعلام رد که بعد از اولین تست منفی در روز چهارشنبه هیچ ارتباطی با رئیس جمهور نداشته است.

 

"روککو کاسالینو"، سخنگوی "جوزپه کونته" ، نخست وزیر ایتالیا هم دربیانیه ای اعلام کرد که نتیجه مثبت تست کرونایش را اواخر روز شنبه دریافت کرده و پیش از آن هم برخی علائم خفیف بیماری را داشته است.

 

وی اعلام کرد که روز سه شنبه برای آخرین بار در دفتر نخست وزیر ایتالیا بوده و از ماسک استفاده کرده و فاصله ایمنی را رعایت کرده است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------