آمریکا و اسرائیل قرارداد نظامی ۳ میلیارد دلاری امضا کردندقرارداد نظامی آمریکا و اسرائیل،اخبار بین الملل،خبرهای بین الملل
آمریکا قرار است تا سال ۲۰۲۶ شماری بالگرد و دو تانکر هوایی سوخت رسان به ارزش کلی ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار به رژیم صهیونیستی تحویل دهد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی از امضای قرارداد با آمریکا برای خرید ۱۲ فروند بالگرد CH-۵۳K و دو فروند هواپیمای سوخت رسان KC-۴۶ به ارزش کلی ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار خبر داد.

 

این توافق بخشی از برنامه به روزرسانی نیروی هوایی رژیم صهیونیستی است که شامل خرید ۶ فروند بالگرد دیگر طی سال‌های آتی خواهد شد.

 

قرار است نخستین بالگردها سال ۲۰۲۶ تحویل این رژیم شود حال آنکه هواپیماهای سوخت گیری نیز قبل از ۲۰۲۵ تحویل داده نخواهد شد.

 

به ادعای رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، هواپیماهای سوخت رسان برای تدارک تهدید نظامی علیه ایران ضروری است. این در حالی است که پیشتر هم نیویورک تایمز در گزارشی نوشته بود درحالی که بین واشنگتن و تل‌آویو تنش‌هایی بر سر نحوه برخورد با برنامه هسته‌ای ایران وجود دارد، ایالات متحده با وجود اصرار صهیونیست‌ها، تحویل تانکرهای سوخت‌رسان را قبل از سال ۲۰۲۴ بعید دانسته است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------