آخرین اخبار بین الملل


اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ

ترامپ: مثل سابق با «شی» رفیق نیستم

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید که همه‌گیری کرونا، احساس وی نسبت به همتای چینی را تغییر داده و دیگر مثل سابق با یکدیگر دوست نیستند. به گزارش مهر،…


حمله ترامپ به دموکرات‌ها به خاطر صحبت از "بحران قانون اساسی" اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ
رئیس جمهور آمریکا در سلسله توییت‌هایی به دموکرات‌های این کشور و رسانه‌های جریان اصلی به خاطر صحبت از به وجود آمدن "بحران قانون اساسی" در آمریکا حمله کرده و صحبتهای آنها را یک "لطیفه غم انگیز" توصیف کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین توییت‌هایش دموکرات‌ها را به تداوم سوءاستفاده از قدرت و آزار و اذیت خودش متهم کرد.

 

او نوشت: حتی جیمز کلپر، مدیر سابق اطلاعات ملی آمریکا می‌پذیرد اقدامات اف‌بی‌آی علیه کمپین ریاست جمهوری ترامپ با تعریف جاسوسی مطابق است و شاید کریستوفر رای مدیر فعلی اف‌بی‌آی نفر بعدی باشد که این کار را انجام می‌دهد.

 

ترامپ در توییت دیگری در ادامه حمله‌اش به دموکراتها تصریح کرد: یک نمونه دیگر از سوءاستفاده از قدرت در سلسله طولانی سوءاستفاده‌های دموکراتها از قدرت را شاهد هستیم؛ سوءاستفاده‌هایی که در طول دولت اوباما شروع شدند، در طول عملیات مولر-اف‌بی‌آی ادامه یافتند و اکنون نوبت جری ندلر است تا سوءاستفاده از قدرت را به هدف آزار و اذیت ترامپ ادامه دهد...در حالی که کمیته ملی دموکراتها- دستگاه رسمی حزب دموکرات- به هنگام استفاده از دلارهای حامیان مالی برای تبانی با مقامات اطلاعاتی روسیه به منظور حمله به یک مخالف سیاسی داخلی (من) گرفتار شد. اف‌بی‌آی هیچ رهبری ندارد. مدیر اف‌بی‌آی در حال حمایت از همان باندی است که تلاش کرد تا رئیس جمهور را از طریق یک کودتای غیرقانونی سرنگون کند (با توصیه مقام‌های سابق وزارت دادگستری).

 

ترامپ در توییتهای دیگری در راستای حملاتش به دموکرات‌ها نوشت: صحبت جدید و رقت‌انگیز و نادرست دموکرات‌ها این است که ما درگیر یک "بحران قانون اساسی" هستیم.

 

او خاطر نشان کرد: به آنها و شریکشان یعنی رسانه‌های اخبار دروغ گفته شده که این حرف را با بلندترین صدا و بیشترین میزان تکرر که ممکن باشد مطرح کنند. اینها یک "لطیفه غم‌انگیز" هستند. ما به جرات قدرتمندترین اقتصاد تاریخمان، بهترین آمار ایجاد شده در حوزه اشتغال، مالیات‌های پایین و قوانین کمتر، یک ارتش بازسازی شده و تعداد زیادی قضات جدید عالی و خیلی دستاوردهای دیگر داریم.

 

ترامپ خاطر نشان کرد: بحران قانون اساسی واقعی فریب عظیمی است که به خورد ملت ما داده شده است، یک تعقیب موهومات، یک حقه خائنانه.

 

همچنین ترامپ در ادامه توییتهایش دموکراتها را "دیوانه" خوانده و نوشت: دموکراتها به رغم گذشت دو سال و صرف میلیون‌ها دلار، از زمان علنی شدن نتایج گزارش رابرت مولر مثل دیوانه‌ها رفتار کردند اما آنها حتی قبل از آغاز انتشار این گزارش می‌دانستند که هیچ چیزی وجود ندارد. همه این اتفاقات یک حقه بزرگ است و شاید بزرگترین فریب در تاریخ آمریکا باشد.

 

ترامپ در یک توییت دیگر تاکید کرد: حتی از زمانی که گزارش مولر وقوع هیچ گونه تبانی و ممانعت از اجرای عدالت را نشان نداد دموکراتها دائماً در تلاش برای آسیب زدن به من و حزب جمهوریخواه از جمله با مطرح کردن ۸۰ درخواست برای ارائه اسناد و شهادت‌ها بدون هیچ دلیلی بوده‌اند. این همه چیزی است که آنها می‌خواهند انجام دهند و به هیچ چیز دیگری اهمیت نمی‌دهند.

 

رئیس جمهور آمریکا در ادامه این توییت‌هایش عنوان کرد: بحران قانون اساسی این است که دموکرات‌ها از همکاری خودداری می‌کنند. بگذارید آنها کارشان را با برطرف کردن اغتشاشی که قوانین مهاجرتی آنها در مرزهای جنوبی ایجاد کرده شروع کنند.

 

چند روز پیش دموکرات‌های ارشد کنگره آمریکا شامل نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان و جری ندلر رئیس کمیته قضائی این مجلس گفتند که آمریکا در حال تجربه یک بحران قانون اساسی است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------