آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,اعتراضات عراق

تظاهرکنندگان عراقی به بستن راه‌ها و پل‌ها ادامه دادند

با وجود شرایط بد آب و هوایی در عراق، تظاهرکنندگان در این کشور هنوز برخی مسیرهای اصلی و پل‌های مرکز و جنوب این کشور را مسدود کرده‌اند. به…


تخلفات ترامپ برای استیضاح وی کافی است اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,
کارشناسان حقوقی دعوت شده به نشست کمیتۀ قضایی کنگره آمریکا اعلام کردند که تخلفات انجام شده توسط رئیس‌جمهوری آمریکا برای استیضاح وی کافی است.

 به گزارش ایلنا به نقل از یورونیوز، کارشناسان حقوقی دعوت شده به نشست کمیتۀ قضایی کنگره آمریکا اقدام‌های انجام شده توسط «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر مجبور کردن اوکراین به انجام تحقیقات دربارۀ پسر «جو بایدن» نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا با هدف بهره‌برداری سیاسی از این تحقیقات، جرایمی غیرقابل انکار بوده و برای استیضاح وی کافی است.

 

این نتیجه‌گیری، حاصل بحث‌های کارشناسان قانون اساسی بود که از سوی دموکرات‌های کنگره دعوت شده بودند تا روز چهارشنبه مقابل نمایندگان شهادت بدهند.

 

شهادت آنها زمینه‌های قانونی لازم را برای اینکه قانونگذاران این کشور رسما علیه دونالد ترامپ اعلام اتهام کنند، فراهم کرد.

 

در جلسه‌ای که توسط کمیته قضایی مجلس نمایندگان کنگره آمریکا تشکیل شد، سه استاد حقوق انتخاب شده توسط دموکرات‌ها به طور روشن اعلام کردند که آنچه دونالد ترامپ انجام داده است، جرایمی غیرقابل چشم‌پوشی از جمله سوء استفاده از قدرت، رشوه‌دهی، ممانعت از فعالیت کنگره و ممانعت از اجرای عدالت بوده است.

 

در صورت تایید نهایی این اتهام‌ها از سوی مجلس نمایندگان آمریکا، سنا وارد عمل خواهد شد تا دربارۀ آغاز مراحل رسمی استیضاح وی و درنهایت باقی ماندن یا برکناری ترامپ از مقام ریاست‌جمهوری آمریکا تصمیم‌گیری کند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------