آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,بایدن و ترامپ

نظرسنجی جدید انتخابات آمریکا: بایدن در ۶ ایالت سرنوشت‌ساز از ترامپ پیشی گرفت

نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که نامزد حزب دموکرات در انتخابات آمریکا در شش ایالت سرنوشت‌ساز از رقیب جمهوری‌خواه خود پیشی گرفته است.…


ترامپ، بایدن را فردی خواب آلود توصیف کرد اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,
رئیس جمهور آمریکا: جو بایدن (نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا) خواب آلود می‌خواهد دیوار (مرزی آمریکا و مکزیک) را خراب کند. 

به گزارش صداوسیما؛ دونالد ترامپ در سخنانی در منطقه بِدمینسیتِر در ایالت نیوجرسی مدعی شد: وضع مرز‌های ما بسیار خوب است. ما مرز‌های قوی داریم. ما حدود دویست و هفتاد و شش مایل از دیوار (مرزی آمریکا و مکزیک) را ساخته ایم. ما تا پایان سال این دیوار را تکمیل خواهیم کرد. ما در برخی از نواحی، یک مایل دیگر باید ایجاد کنیم که عملکرد مرزی بسیار بد بوده است. پس در سال بعد هم باید این مایل اضافی را تکمیل کنیم.

 

رئیس جمهور آمریکا افزود: تا جایی که شنیده ام جو بایدن یعنی همان جو بایدن خواب آلود می‌خواهد این دیوار را خراب کند. او می‌خواهد دیگران فوج فوج وارد کشور ما شوند. ما نمی‌خواهیم مرز‌های باز داشته باشیم. ما نمی‌خواهیم مرزهایمان باز باشد. می‌بینیم دموکرات‌ها خواهان آن هستند که برای غربیه‌های غیرقانونی (مهاجران غیرقانونی) نیز در بسته حمایتی کمک مالی در نظر گرفته شود.

 

وی ادامه داد: آن‌ها خواهان آزادی دسته جمعی غریبه‌های غیرقانونی از بازداشتگاه‌ها هستند. آن‌ها می‌خواهند ما را به آزادی دسته جمعی زندانیان از جمله تبهکاران با خلاف‌های سنگین مجبور کنند. ما با این ایده‌ها مخالفیم. این خواسته‌ها با بسته محرک اقتصادی چه ارتباطی دارد؟ این خواسته‌ها با ویروس کرونا چه ارتباطی دارد؟ این خواسته‌ها با این بسته چه ارتباطی دارد؟ آزادی غریبه‌های غیرقانونی (مهاجران غیرقانونی) از بازداشتگاه‌ها با این بسته چه ارتباطی دارد؟ این خواسته با کار‌هایی که ما می‌کوشیم انجام دهیم چه ارتباطی دارد؟ آن‌ها می‌خواهند سیاست‌های چپ افراطی را پیش ببرند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------