آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,سعدالحریری

«سعدالحریری» نخست وزیر لبنان شد

سعد الحریری مامور تشکیل کابینه در لبنان شد. به گزارش خبرآنلاین، المیادین در خبری فوری اعلام کرد: سعد الحریری پس از به دست آوردن حمایت 64…


ترامپ: مجری جدید و نامزد دموکرات باهوش‌تر پیدا کنید اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ
رئیس‌جمهور آمریکا در اعتراض به تغییر قوانین مناظراتی گفت به جای این کارها یک نامزد باهوشتر برای حزب دموکرات پیدا کنید. 

به گزارش مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به خبرها مبنی بر تصمیم کمیته نظارت بر مناظرات انتخاباتی برای تغییر قوانین مربوط به این رویداد سیاسی واکنش نشان داد و در پیامی توئیتری پیشنهاد داد: (به جای این کار) سعی کنید یک مجری جدید و یک نامزد دموکرات باهوش‌تر پیدا کنید.

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل ,ترامپ

به گزارش مهر، سه‌شنبه شب برای نخستین بار، ترامپ و «جو بایدن» رقیب دموکرات، با یکدیگر به مناظره پرداختند اما در طول یک ساعت و نیم، روند این رویداد سیاسی به منازعه تغییر کرد تا جایی که بایدن، رقیب جمهوریخواه را دلقک خواند و به او گفت «خفه شو مرد».

 

ترامپ هم رقیب دموکرات را «کم هوش» خطاب و به دفعات حرف او را قطع کرد.

 

در واکنش به این اتفاق که زشت‌ترین مناظره تاریخ آمریکا لقب گرفت، کمیته نظارت بر مناظرات به دنبال ایجاد تغییراتی است که ممکن است شامل قطع شدن میکروفن نامزدها در صورت ناسزاگویی باشد.

 

تیم انتخاباتی ترامپ به شدت از این تصمیم کمیته نظارتی انتقاد کرده و گفته آنچه حین مناظره اول رخ داد «تبادل آزادانه نظرات» بوده است!

 

این در حالی است که ترامپ از عملکرد «کریس والاس» مجری دموکرات شبکه فاکس نیوز  هم که مدیریت این مناظره را بر عهده داشت ناراضی است و حتی یک جا وقتی از بابت زیاده‌گویی اخطار گرفت؛ خطاب به والاس گفت «نمی‌دانم با تو مناظره می‌کنم یا بایدن».

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------