آخرین اخبار بین الملل


اخبار,اخبار بین الملل,ترامپ

شکایت تیم ترامپ علیه نتایج بازشماری آرا در ایالت ویسکانسن

تیم انتخاباتی ‌رئیس‌جمهوری آمریکا ‌شکایتی را علیه نتایج بازشماری آرای انتخاباتی در ایالت ویسکانسن ثبت کرد. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز،…


ترامپ: بایدن باعث افول آمریکا می‌شود/ هم آرای بایدن بالا رفت هم آرای ترامپ اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ و بایدن
ترامپ گفت: رأی به بایدن رأی به مرز‌های باز، شکستن متمم دوم قانون اساسی و بحران اقتصادی در آمریکا است. 

به گزارش صداوسیما؛ دونالد ترامپ رئیس جمهور و نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا با نزدیک شدن به روز انتخابات ۲۰۲۰ ریاست جمهوری بار دیگر علیه جو بایدن رقیب دموکرات خود موضع گرفت و در تازه‌ترین پیام توئیتری خود نوشت: رأی دادن به جو بایدن رأی دادن به بزرگترین افزایش مالیاتی در تاریخ، نقض مقررات، کاهش خدمات درمانی و تأمین اجتماعی و از بین بردن انرژی آمریکایی است.

 

ترامپ مدعی شد: رأی به بایدن رأی به مرز‌های باز، برون سپاری فرامرزی مشاغل و شکستن متمم دوم قانون اساسی است. 

 

اگر به بایدن رای دهید، بچه‌های شما در مدرسه نخواهند بود و فارغ التحصیلی، عروسی، مراسم شکرگذاری، کریسمس و چهارم ژوئیه اتفاق نمی‌افتد!.

 

وی در توئیت دیگری نوشت: چرا فساد بایدن در توییتر ترند شماره یک نیست؟ بزرگترین داستان جهان است و هیچ کجا یافت نمی‌شود. هیچ ترندی وجود ندارد، توئیتر فقط داستان‌های منفی می‌خواهد ارائه دهد. مایه ننگ است.

 

هم آرای بایدن بالا رفت هم آرای ترامپ

طبق جدیدترین متوسط نظرسنجی‌های انجام شده تا پایان ۲۸ اکتبر {چهارشنبه} بایدن ۷.۵ درصد از رقیب خود جلوتر است.

 

اعتمادآنلاین: طبق جدیدترین متوسط نظرسنجی‌های انجام شده تا پایان ۲۸ اکتبر {چهارشنبه} بایدن ۷.۵ درصد از رقیب خود جلوتر است.

 

با ورود افرادی که قبلا اظهار کرده بودند رأی نمی‌دهند یا نمی دانند به کدام یک رأی دهند، هم آمار بایدن و هم آمار ترامپ روند صعودی گرفته و بدین ترتیب بایدن دموکرات ۵۱.۱ درصد آرا و ترامپ جمهوری خواه ۴۳.۶ درصد آرا {بالقوه} را در اختیار دارند که مجموع این دو ۹۴.۷ درصد کل آرا را در بر می‌گیرد و تکلیف ۵.۳ درصد آرا هنوز معلوم نیست که بخشی از آنها هنوز تصمیم نگرفته‌اند که به کدام نامزد رأی خواهند داد.

 

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل , ترامپ و بایدن
 
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------