وال‌استریت ژورنال: عربستان برای اولین بار به صورت علنی در اسرائیل سرمایه‌گذاری می‌کند / انتقال سرمایه سعودی به اسرائیل از طریق داماد ترامپ انجام خواهد شد ,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال گزارش داد که عربستان سعودی برای نخستین بار آشکارا در اسرائیل سرمایه‌گذاری می‌کند. دست‌کم دو میلیارد دلار پول سعودی به بنیاد مالی جرد کوشنر به نام «افینیتی پارتنرز» انتقال خواهد یافت که بخشی از آن برای سرمایه‌گذاری در اسرائیل است. 

روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال گزارش داد که عربستان سعودی برای نخستین بار آشکارا در اسرائیل سرمایه‌گذاری می‌کند.

 

به گزارش  انتخاب ، انتقال سرمایه سعودی به اسرائیل از طریق بنیاد جرد کوشنر، مشاور ارشد و داماد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، انجام خواهد شد.

 

به نوشته وال‌استریت ژورنال، دست‌کم دو میلیارد دلار پول سعودی به بنیاد مالی جرد کوشنر به نام «افینیتی پارتنرز» انتقال خواهد یافت که بخشی از آن برای سرمایه‌گذاری در اسرائیل است.

 

بنیاد کوشنر در مجموع تاکنون سه میلیارد دلار گردآوری کرده و دو شرکت اسرائیلی را برای سرمایه‌گذاری پول سعودی بر روی آن‌ها انتخاب کرده است.

 

این روزنامه در گزارش اختصاصی خود افزوده است که محمد بن‌سلمان، ولیعهد عربستان که عملا حاکم کشور است، این سرمایه‌گذاری را تایید کرده و شریکان آقای کوشنر در بنیاد یادشده نیز با سرمایه‌گذاری پول سعودی در بخش فن‌آوری‌های نوین اسرائیلی موافقت کرده‌اند.

 

کوشنر به عربستان گفته است که اسرائیل سرزمین فن‌آوری‌های پیشرفته و مشابه «سیلیکون ولی» در خاورمیانه است و عدم سرمایه‌گذاری سعودی در آن، پشت کردن به یک فرصت طلایی خواهد بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------