از بین بردن موهای زائد برای همیشهاز بین بردن موهای زائد,لیزر موهای زائد,لیزر موهای زائد چیست

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

 

اگر از اصلاح  با موچین یا اپیلاسیون راضی نیستید یا به دنبال راه دائمی تری برای از بین بردن موهای زائد هستید، حذف موهای زائد به وسیله لیزر ممکن است گزینه ای مناسب و یک راه حل دائمی باشد. لیزر و رفع موهای زائد هم برای آقایان و هم برای خانم ها مناسب است. اخیراً لیزر رفع موهای زائد مردانه در ایران بیشتر و بیشتر شده است که دلیل آن راحتی این روش است.

 

لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد یک روش از بین بردن موهای زائد برای مدت طولانی است که به فولیکول مو آسیب می رساند یا از بین می برد. فناوری حذف موهای زائد با لیزر برای استفاده در هر قسمت از بدن مانند لیزر زیر بغل و هدف قرار دادن انواع پوست یک روش ایمن است و در اکثر موارد نتایج رضایت بخشی دارد.

 

موهای زیر پوستی را کاهش دهید

لیزر موهای زائد با هدایت نور متمرکز برای هدف قرار دادن فولیکول ریشه مو کار می کند. لیزر توانایی رشد مو را بدون ایجاد اختلال یا آسیب به سطح پوست مهار می کند، بنابراین حتی حساس ترین پوست ها نیز قابل درمان هستند.

 

تکنولوژی ایمن و موثر

یک متخصص پوست باتجربه که از فناوری مدرن حذف موهای زائد با لیزر استفاده می کند، می تواند بهترین نتیجه را در لیزر موهای زائد تضمین کند و هرگونه عوارض جانبی لیزر موهای زائد را کاهش دهد.

 

لیزر برای چه قسمت هایی از بدن موثر تر است؟

لیزر موهای زائد می تواند بیشتر نواحی بدن شما را با خیال راحت درمان کند. مناطق درمانی احتمالی عبارتند از:

 

– لیزر موهای زائد صورت

– لیزر موهای زائد پاها و بازوها

– لیزر موهای زائد زیر بغل

– لیزر موهای زائد پشت و سینه

– لیزر موهای زائد شانه ها

لیزر موهای زائد بیکینی

 

در حالی که لیزر موهای زائد را در بسیاری از قسمت های بدن می توان انجام داد، اثربخشی کلی و تعداد درمان ها می تواند بسته به قسمت بدن و جنسیت فرد متقاضی که تحت درمان است متفاوت باشد. معمولا برای لیزر موهای زائد مردان به تعداد جلسات درمانی بیشتری نیاز است. در اینجا نگاهی دقیق تر به آنچه می توانید از محبوب ترین مناطق درمانی انتظار داشته باشید آورده شده است:

 

پاها

پاها معمولاً به لیزر موهای زائد پاسخ عالی می دهند. موهای پا معمولاً ضخیم‌تر و تیره‌تر از موهای سایر نواحی هستند. به همین دلیل، اغلب می توانید نتایج شگفت انگیزی را در کمترین تعداد درمان به دست آورید.

 

صورت

نواحی مناسب برای لیزر,مناطق درمانی لیزر,بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

 

در حالی که لیزر موهای زائد می تواند موهای زائد صورت را از بین ببرد اما مهم است که بدانید موهای نازک و سبک صورت ممکن است به جلسات درمانی بیشتری برای از بین رفتن نیاز داشته باشند. علاوه بر این، موهای صورت فاز استراحت طولانی تری در چرخه موی 3 قسمتی دارند، به این معنی که ممکن است مجبور باشید بین درمان ها بیشتر منتظر بمانید.

 

بیکینی

موهای ناحیه بیکینی شما مانند پاها اغلب ضخیم‌تر و تیره‌تر هستند بنابراین موهای این قسمت هم می تواند به سرعت از بین بروند. اکثر بیماران در حدود 4-6 ماه از نتایج قابل توجهی برخوردار می شوند.

 

زیر بغل

زیر بغل یک ناحیه درمانی محبوب برای لیزر موهای زائد است و حتی می تواند سایه تیره مداوم را که بسیاری از افراد حتی پس از اصلاح یا اپیلاسیون مشاهده می کنند کاهش دهد. برای کاهش دائمی موهای زائد زیر بغل، معمولاً 6 تا 8 جلسه درمانی لازم است.

 

قفسه سینه

لیزر موهای زائد قفسه سینه برای یک مرد بالغ مناسب است. حتی زنان با سینه یا شکم پرمو کاندیدای مناسبی برای این روش هستند. فولیکول مو در ناحیه قفسه سینه و معده نسبتاً درشت است و تقریباً 20٪ از موها در هر جلسه از بین می روند. بنابراین برای مشاهده نتایج بهتر، ۶ تا ۸ جلسه درمان توصیه می شود.

 

روند درمان

قبل از درمان، ناحیه مورد درمان تمیز می شود. برخی از بیماران ژل بی حس کننده دریافت می کنند. زمانی که ناحیه کوچکی تحت درمان قرار می گیرد و پوست بسیار حساس است، بی حس کردن ناحیه مورد درمان، درد را کاهش می دهد. حدود 30 تا 60 دقیقه طول می کشد تا ژل بی حس کننده عمل کند.

 

لیزر درمانی در اتاقی که به طور خاص برای لیزردرمانی ایجاد شده است انجام می شود. همه افراد حاضر در اتاق باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کنند. برای انجام این روش، پوست کشیده می شود و با لیزر درمان می شود. بسیاری از بیماران می گویند که پالس های لیزر مانند سوزن سوزن های گرم یا چسباندن نوار لاستیکی به پوست هستند. لیزر با تبخیر موها آنها را از بین می برد. این باعث ایجاد دودهای کوچکی می شود که بویی شبیه گوگرد دارند.

 

مدت زمان درمان شما به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. درمان لب بالایی چند دقیقه طول می کشد. اگر برای ناحیه بزرگی مانند کمر یا پاها تحت درمان هستید، ممکن است درمان شما بیش از یک ساعت طول بکشد. با هر جلسه درمان تعداد موها کاهش می یابند. معمولا دوره اولیه 6-12 جلسه درمانی با فاصله 4 هفته است. تعداد درمان ها ممکن است بسته به ناحیه تحت درمان تغییر کند.

 

بعد از لیزر موهای زائد چه انتظاری باید داشت؟

هزینه لیزر موهای زائد,مشاوره برای لیزر موهای زائد,هزینه های لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن

 

زمان بهبودی پس از عمل بسیار کوتاه است و بیشتر بیماران می توانند مستقیماً پس از آن به زندگی عادی بازگردند. همانطور که استفاده از ضد آفتاب قبل از عمل مهم است، ادامه استفاده از آن بعد از عمل نیز مهم است. این مسئله به جلوگیری از تحریک بیشتر کمک می کند.

 

شما می توانید انتظار داشته باشید که بلافاصله پس از عمل شاهد کاهش تعداد موها در ناحیه تحت درمان باشید. دو تا هشت هفته پس از لیزر موهای زائد، ممکن است متوجه افزایش رشد مو در ناحیه تحت درمان شوید. دلیل این امر این است که تمام فولیکول های مو به یک اندازه به لیزر پاسخ نمی دهند.

 

اکثر بیماران پس از اولین درمان شاهد کاهش 10 تا 25 درصدی مو هستند. معمولا بین سه تا هشت جلسه برای ریزش دائمی موها زمان لازم است. ارزیابی با متخصص خود قبل از عمل به شما ایده بهتری از تعداد جلسات درمانی می دهد. همچنین، احتمالاً برای حفظ تاثیر درمان، به یک جلسه شارژ سالیانه نیاز داشته داشت.

 

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد بسته به عواملی مختلفی است که عبارتند از:

– اندازه ناحیه تحت درمان و زمان مورد نیاز برای درمان

– تعداد جلسات درمانی

– این که آیا پزشک یا شخص دیگری این روش را انجام می دهد.

– منطقه ای که در آن زندگی می کنید.

 

برای دریافت آگاهی بیشتر بهتر است از متخصص پوست خود مشاوره بگیرید.

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------