X

رئیسی: روند افزایشی شیوع کرونا در کشور/ اسامی شهرهای در مرز قرمزروند افزایشی شیوع ویروس کرونا,اخبار امروز,اخبار جدید
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، نسبت به روند افزایشی شیوع ویروس کرونا در نقاطی از کشور هشدار داد.

به گزارش مهر، علیرضا رئیسی، افزود: روند بستری در ارومیه و نقده در استان آذربایجان غربی کماکان صعودی است و امکان قرمز شدن ارومیه طی روزهای آتی وجود دارد.

 

وی گفت: در استان اصفهان روند در شهرستان‌های خوانسار، گلپایگان و کاشان کماکان صعودی است و احتمال قرمز شدن خوانسار و نارنجی شدن کاشان وجود دارد.

 

رئیسی افزود: در ایلام شهرستان‌های آبدانان، ایوان، چرداول، دهلران صعودی هستند و احتمال نارنجی شدن آنها و قرمز شدن دهلران وجود دارد.

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در استان بوشهر علاوه بر شهرهای بوشهر و دیلم، نگران خیز جدید در گناوه هستیم.

 

رئیسی با اشاره به وضعیت تهران، گفت: افزایش تدریجی بستری شدگان در تهران ادامه دارد و شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند صعودی هستند و ممکن است از نارنجی به قرمز افزایش یابند. همچنین احتمال نارنجی شدن شهر پیشوا نیز وجود دارد.

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به وضعیت استان خوزستان اظهار داشت: در خوزستان شهرستان‌های ایذه و بهبهان صعودی ترین روند بستری را دارند و در حال ورود به مرحله قرمز هستند.

 

وی افزود: روند در شهرستان‌های ارسنجان، داراب، زرین‌دشت و مرودشت از استان فارس کماکان صعودی است.

 

رئیسی از افزایش مبتلایان در شهرستان‌های سقز، بانه و بیجار استان کردستان خبر داد و گفت: در استان لرستان شهرستان بروجرد روند افزایشی دارد.

 

 ۶شهر تهران نارنجی شد/پذیرش روزانه ۳۲۰ بیمار جدید کرونایی در استان

علیرضا زالی در گفتگو با مهر در خصوص آخرین تغییر وضعیت کرونایی شهرهای استان تهران اظهار داشت: افزایش ترددها سبب قرارگیری شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد، آبعلی، ارجمند و فیروزکوه در وضعیت نارنجی کرونایی شد، تردد به این شهرها ممنوع است و خودروهای با پلاک غیربومی نیز می‌بایست، هرچه سریع‌تر این مناطق را ترک کنند.

 

وی ادامه داد: همچنین شهرهای گلستان، نسیم شهر، صالحیه، ملارد و صفادشت در وضعیت آبی قرار دارند و دیگر شهرهای استان تهران وضعیت زرد دارند.

 

فرمانده ستاد مقابله با کرونا استان تهران گفت: طبق آخرین آمار روزانه ۳۰۰ الی ۳۲۰ بیمار جدید کرونایی در استان تهران بستری می‌شوند.

 

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در پایان ضمن هشدار به هموطنان در مورد خیز جدید در بیماری اظهار داشت: دید و بازدیدهای نوروزی و سفر، دو عامل قطعی در افزایش شیوع بیماری است و می‌بایست از این دو عامل شدیداً پرهیز کرد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------