اخبار پزشکی


اخبار,اخبار پزشکی,داروی کرونا

کشف یک داروی جدید و تاثیرگذار برای کرونا/ قیمت واکسن آنفلوآنزا بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود

رییس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری از در دسترس بودن داروی یک داروی جدید و تاثیرگذار برای کرونا خبر داد. به گزارش انتخاب،…


واکنش جهانپور به انتقادات از سفرش به کربلا/عکس



 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جهانپور
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به انتقادات از سفرش به کربلا واکنش نشان داد. 

 به گزارش ایمنا، روز گذشته بود که عکس هایی از سفر کیانوش جهانپور به کربلا منتشر شد که با واکنش های منفی از سوی مردم و رسانه ها همراه بود.

 

کیانوش جهانپور که پیش از ظهر امروز در نشست خبری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت حاضر شد، در واکنش به این انتقادات اظهار کرد :آنها رسانه های فارسی را نمی خوانند که بخواهند به سفر من انتقاد کنند و ایراد بگیرند و ما نیز نمی توانیم به رعایت پروتکل ها توسط آنها انتقاد کنیم زیرا صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

 

وی افزود سفری در ایران لغو نشده که به سفر من انتقاد شود و در طول این مدت بارها زائران به مشهد و قم سفر کرده اند و هیچ مکان مذهبی نیز بسته نبوده و مردم نیز به اماکن مذهبی که می خواستند سفر کرده ام.

 

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه این سفر ربطی به جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت ندارد، تصریح کرد :فکر نمی کنم حالا سفر کاری مقداری آن سوتر از مرز اشکال داشته باشد.

 

وی اضافه کرد:رعایت پروتکل ها توسط مردم عراق کم بود و تنها ۱۰ درصد مردم ماسک می زدند و فاصله اجتماعی هم رعایت نمی شد ولی آنها خودشان وزارت بهداشت دارند و ما نمی توانیم برای آنها تعیین تکلیف کنیم.

 

جهانپور تاکید کرد:اکنون هیچ پروتکلی برای منع سفر وجود دارد و بعد از فروردین ماه هیچ منع سفری نبوده است و سفرها اعم از کاری و غیر کاری ممنوع نیست.

 

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جهانپور

 

 اخبار اجتماعی ,خبرهای اجتماعی,جهانپور
مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------