آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,محمود واعظی

واعظی: ایران آماده برداشتن گام چهارم هسته‌ای است

رئیس دفتر رئیس جمهور خواستار عمل اروپا به تعهدات برجامی خود شد و گفت: در صورت عمل نکردن اروپا به تعهدات برجامی خود، جمهوری اسلامی ایران…


بذرپاش: وس ديگر چيست؟ حتی يك دقيقه از اين كارها نكرده ام!اخبار,اخبار سیاسی,بذرپاش
بذرپاش گفت: با قاطعیت می‌گویم بنده نه یک ساعت، که حتی یک دقیقه هم در این حوزه فعالیتی نداشته و ندارم. مدعیان مرتبط با نهادهای ارتباطی و امنیتی هم اگر یک برگ سند در این باره داشتند، تا امروز آسمان و زمین را به هم دوخته بودند.

بذرپاش نوشت: ‌‌در شرایطی که پس از گذشت چند سال عوام‌فریبی، دستان خالی و ناکارآمد مدعیان تدبیر و امید برای ملت رو شده و از سوی دیگر مبارزه‌ای جدی از سوی نظام و دستگاههای نظارتی برای برخورد با ابرمفسدان اقتصادی آغاز شده است، یک شگرد مهم عاملان وضعیت موجود کشور برای فرار از پاسخگویی، اتهام زنی و پنجه کشیدن به صورت منتقدان است.

 

از جمله، اخیراً رسانه‌ها و کانالهای فیک منتسب به یک مقام دولتی درباره اینجانب اتهام ارتباط با شرکتهای خدمات ارزش افزوده (وس) را مطرح می‌کنند.

 

با قاطعیت می‌گویم بنده نه یک ساعت، که حتی یک دقیقه هم در این حوزه فعالیتی نداشته و ندارم. مدعیان مرتبط با نهادهای ارتباطی و امنیتی هم اگر یک برگ سند در این باره داشتند، تا امروز آسمان و زمین را به هم دوخته بودند.

آنها آدرس انحرافی می‌دهند تا مگر تشت رسوایی و فساد خودشان چند روزی دیرتر از بام سقوط کند.

 

تا که ردّ سم اسبت گم کنند

ترکمانا نعل را وارونه زن

 

انتخاب

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------