آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

محسن رضایی: تمام تحریم‌های داخلی را در این دولت برمی‌داریم!

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه فعلا مشکل بزرگ کشور تحریم‌های داخلی است، گفت: به لطف خداوند در این دولت تمام این تحریم‌ها را…

قالیباف: برای حل مشکلات اقتصادی مردم نگاه سیاسی نداریممحمدباقر قالیباف,اخبار ورزشی,خبرهای سیاسی
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم نگاه سیاسی نداریم، گفت: مردم این روزها حتی پای مرغ هم نمی‌توانند بخرند.

به گزارش تسنیم، محمدباقر قالیباف ظهر امروز در یادواره شهدای عملیات‌های خیبر و بدر که در مجتمع فرهنگی آیه‌ها برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم در تمامی محافلی که به یاد و نام شهدا در کشور برگزار می‌شود به حق دعای خیر این شهدا ما نیز رهرو آنان و امام و ولایت باقی بمانیم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انقلابی بودن و انقلابی ماندن و در این مسیر برای نظام و اسلام و انقلاب نبرد کردن سخت است و چالش‌های زیادی در مسیر وجود دارد.

 

قالیباف بیان کرد: تمام این سختی‌ها اما برای مومنان و مجاهدان واقعی یک سنت و امتحان الهی است و براساس سنت خدا همین سختی‌ها هستند که صف مومنان واقعی را از کفار جدا می‌کنند.

 

قالیباف در ادامه با تاکید بر نکته شهید چمران مبنی بر اینکه دفاع مقدس به تعبیر شهید چمران فرق بین مرد و نامرد را مشخص می‌کند اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس به تمام وعده‌های الهی ایمان داشتیم و در پیشگاه خدا تسلیم بودیم.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز شاهد هستیم که یاد و نام شهدا و امام ما با قوت و قدرت پابرجاست، اما آمریکا از درون دچار اضمحلال شده است.

 

قالیباف تصریح کرد: برای انقلاب اسلامی خون دل‌های بسیاری خورده شده و نسل جوان ما باید این مهم را بداند؛ براساس سنت الهی هر کجا مردم وارد شوند پیروز هستیم و امروز نیز اگر در برخی عرصه‌ها دچار ضعف هستیم به این دلیل است که مدیران به این سنت الهی باور ندارند.

 

وی ادامه داد: در زمان بنی صدر برای حضور در جبهه باید دژبانی را دور می‌زدیم اما زمانی که در دفاع مقدس مبتنی بر سنت‌های الهی حرکت کردیم فاصله پیروز شدیم، در اقتصاد هم امروز به همین تفکر نیاز داریم.

 

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز نیز در حوزه اقتصاد باید براساس این سنت الهی حرکت کنیم و تنها از این طریق است که تمامی مشکلات قابل حل شدن است؛ مدیران تصمیم گیر در حوزه اقتصاد باید در میدان نیز حضور داشته باشند.

 

قالیباف با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات اقتصادی مردم نگاه سیاسی نداریم ادامه داد: هر کاری بتوانیم در این مسیر برای دولت صورت می‌دهیم زیرا این یک وظیفه شرعی و اخلاقی بر گردن ماست. امروز باید برای تداوم مسیر انقلاب اسلامی و برای خنثی کردن آثار تحریم دشمن بنیه اقتصادی کشور را تقویت کنیم.

 

رئیس مجلس با اشاره به کمبود مرغ در بازار، مدیریت این موضوع را مورد انتقاد قرار داد و گفت: مردم حتی پای مرغ هم نمی توانند بخرند.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------