دعوت هواداران رئیسی به گردهمایی در ورزشگاه اهواز/ طعنه همتی به تجمع انتخاباتی رئیسیتجمع انتخاباتی رئیسی در اهواز،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
به هواداران ابراهیم رئیسی برای گردهمایی در ورزشگاه اهواز پیامک داده شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، برخی کاربران تلفن همراه در اهواز، روز چهارشنبه پیامک‌هایی را با مضمون حضور در ورزشگاه این شهر، به منظور دیدار با سیدابراهیم رئیسی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری دریافت کردند.

 

در متن این پیامک که با سرشماره «ایران قوی» ارسال شده، نوشته شده است: «همه با هم می‌آییم، امروز ساعت ۲۰، ورزشگاه تختی اهواز، دیدار سیدابراهیم رئیسی.»

 

مشخص نیست که آیا امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این تجمع وجود دارد یا خیر. بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونا، تجمعات انتخاباتی گسترده ممنوع است.

 

تجمع انتخاباتی رئیسی در اهواز،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

عبدالرضا رحمانی‌فضلی گفت: اکثر نامزدها در شهرستان‌ها و استان‌ها هنوز ستادی ندارند و علی‌القاعده وقتی ستاد ندارند، فعالیتی هم ندارند. ما برای برگزاری میتینگ‌ها با شرط امکان استفاده از ۳۰ درصد فضا مجوز داده‌ایم، اما تا امروز حتی یک میتینگ برگزار نشده است (خبرگزاری ایسنا).

 

همچنین فرهاد ابول نژادیان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز در روزهای اخیر وضعیت شهر اهواز را از نظر رنگ‌بندی کرونایی، «قرمز» اعلام کرد (خبرگزاری مهر).

 

***

 

طعنه همتی به میتینگ انتخاباتی رئیسی در اهواز

عبدالناصر همتی به گردهمایی طرفداران رئیسی در ورزشگاه اهواز واکنش نشان داد.

 

تجمع انتخاباتی رئیسی در اهواز،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی