آخرین اخبار سیاسی


امیرحسین بانکی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

مخالفت شورای نگهبان با تشکیل شورای فقهی سقط در طرح جوانی جمعیت

رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان برخی ایرادات فقهی به بندهای مربوط به سقط و غربالگری در طرح جوانی…

وزیر کشور: با چالش جدی در زمینه کمبود برق روبه‌رو هستیم/ استانداران زمان‌بندی مناسب برای خاموشی در نظر بگیرندوزیر کشور،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
وزیر کشور با بیان اینکه در زمینه کمبود برق با چالش جدی روبه‌رو هستیم از استانداران سراسر کشور خواست زمان‌بندی مناسب برای خاموشی درنظر بگیرند تا فشار کمتری بر مردم وارد شود.

به گزارش ایرنا، عیدالرضا رحمانی فضلی روز دوشنبه پس از نشست با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران گفت: این نخستین نشست با استانداران پس از انتخابات بود که برای قدردانی از کار عظیم وزارت کشور، استانداران، بخشداران، فرمانداران در همدلی و همراهی با بقیه دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظامی و امنیتی در کنار شورای نگهبان و مجلس به عنوان هیات نظارت، برگزار شد و استانداران آخرین جمع بندی را مطرح کردندکه برای انتخابات بعد مدنظر قرار بگیرد.

 

وزیر کشور اظهار کرد: یادآوری برخی موضوعاتی که مردم با آن مواجه هستند موضوع دیگر نشست امروز بود. مانند برق که به دلیل خشکسالی و خارج شدن نیروگاه های برقابی و افرایش مصرف با چالش جدی در زمینه کمبود برق روبه‌رو هستیم. قرار شد استانداران خودشان کمیته‌هایی تشکیل دهند و حداکثر زمان مناسب را درنظر بگیرند تا فشار کمتری بر مردم وارد شود.

 

وی ادامه داد: وزارت نیرو مسئول این امر است و با تمام توان تلاش خود را می‌کند، اما این مساله‌ای است که با همراهی مردم و مسئولان ذیربط باید جلو برود.

 

رحمانی فضلی درباره کالاهای اساسی تصریح کرد: در این دوره گذر، مسئولان استان ها اجازه ندهند در زمینه کالاهای اساسی سوءاستفاده شود. پیشنهاد شد استانداران جزییات را مستند کرده و به دولت بعد انتقال دهند. استانداران فعلی برای انتقال تجربیات، ارائه پیشتهادات و بسترهای سرمایه گذاری در استان به استانداران جدید آمادگی لازم را دارند.

 

وی افزود: این وظایف را تا آخر دولت و با جدیت انجام می دهیم و امیدوارم دولت جدید بتواند با استفاده از تجربه همه مدیران فعلی به عنوان مشاوران مطالبات مردم و برنامه های دولت جدید را محقق کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------