آخرین اخبار سیاسی

سعید جلیلی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

جلیلی بازهم زیر بار مناظره با زنگنه نرفت/ زیدآبادی: آقای جلیلی از کدام پشتوانه مردمی حرف می‌زنید؟

«سعید جلیلی» در واکنش به ادعاهای مطرح شده پیرامون ملاقات وی با «بابک زنجانی» ضمن رد این ادعا، گفت: نزدیک شدن به موعد اعلام رای دادگاه…

کنایه پورمحمدی به قالیباف: خبرنگاران و سوت زنان را نباید به زندان بیندازیمپورمحمدی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی
مصطفی پور محمدی در جریان آخرین مناظره گفت: مبارزه با فساد دغدغه عمومی است .خبرنگاران و سوت‌ زنان عوامل برجسته افشای فساد هستند، نباید آنها را به زندان بیندازیم.

به گزارش اقتصادنیوز، مصطفی پورمحمدی در پنجمین مناظره انتخاباتی در شبکه یک سیما گفت: هرکجا موقعیت ویژه باشد همان جا فساد لانه می کند. فساد در کشور زمینه رشد دارد. برخوردهای سنتی و قدیمی حریف مبارزه با فساد نمی شود. در همه دنیا بحث فساد و زیر میزی هست دولت الان خیلی بزرگ است؛ متاسفانه زمینه فساد خیلی زیاد است.

 

او افزود: ما از آنچه در حوزه فساد اتفاق افتاده غافل هستیم.در پایه مبارزه با فساد باید به ۳ پایه مهم توجه کنیم .شفافیت یکی از زاههای مبارزه با فساد است. در حال حاضر ،شبکه‌های فساد کارشناس و مدیر و قاضی و وزیر و بازرس و خبرنگار و رسانه و بالاتر از آن، خبرگزاری می خرند. نه در ایران، بلکه در دنیا.خبرنگاران عوامل مبارزه با فساد هستند نباید آنها را زندان کرد. شفافیت و گردش آزاد اطلاعات و سوت زنها از عوامل اصلی مبارزه با فساد هستند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------