آخرین اخبار سیاسی

انجمن حوزه سلامت روان ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

نامه تند روسای شش انجمن حوزه «سلامت روان» به رئیس مجلس

جماران نوشت:روسای شش انجمن حوزه «سلامت روان» طی نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی از طرح برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اضافه شدن تبصره‌ جدید…

روزنامه جمهوری اسلامی: گرانی در دولت قبل،بی مدیریتی و بی غیرتی بود اما در دولت فعلی امتجان الهی است تورم و گرانی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

 

جمهوری اسلامی نوشت:امام علی(ع) می‌فرماید "اُنظُر الی ما قالَ و لا تَنظُر الی مَن قالَ"( ببین چه گفته شده، نه اینکه چه کسی حرفی را زده)

 

آنچه منتقدانه باید بر آن خروشید این است که برخی تریبون‌داران و قلم به دستانِ سوپرانقلابی، در مواجهه با رویدادها و عملکردها بیش و پیش از آن که به کار و کارنامه نظر داشته باشند و "ماقال" را در نظر گیرند، با توجه به "من قال" و نسبتی که با فرد دارند، مواجهه خود را سامان می‌دهند. اگر آن کس از خودشان باشد، حرامش هم حلال، قصورش هم درست، تقصیرش هم قابل اغماض و حتی خیانتش هم عین عنایت خوانده می‌شود اما اگر "من قال" را از خود ندانیم و در جریان دیگر باشد، حلالش را و حتی واجبش را هم حرام می‌خوانیم.

 

همین قصه پرغصه تورم و گرانی را در دو مقطع مطالعه کنیم. در دولتِ سابق، نشانه غرب باوری و بی‌مدیریتی و حتی بی‌غیرتی بود اما امروز همه این‌ها می‌شود امتحانِ الهی. به این خوانش، انتقاد را هم مخالفت با خواست خدا می‌خوانند. به علاوه رفتارها و محاسبات غیرقانونی و غیرعادلانه، همچون حقوق بازنشستگان می‌شود را هم "عادلانه‌سازی دستمزدها" می‌شمارند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------