آخرین اخبار سیاسی

ابوذر ندیمی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

'ندیمی' نماینده ادوار مجلس: دولت رییسی قصد دارد با تخریب دولت‌های پیشین خود را بالا ببرد/ اعضای کابینه آموزش ندیده‌اند

ابوذر ندیمی نماینده ادوار مجلس می‌گوید: آنقدر شرایط کشور بد است که هیچکدام از مسئولان سابق نمی‌خواهمد دیگر به صحنه سیاسی بازگردند! سوال…

ثبت اولین جدایی در تیم سیاسی رئیسی / موافقت با استعفای مقام ارشد سیاسی دولت پس از ۸۲ روز تیم سیاسی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
خرمشاد ، معاون سیاسی وزیر کشور ۲۰ فروردین امسال استعفا داده بود . 

به گزارش خبرآنلاین ، سرانجام استعفای معاون سیاسی وزیر کشور پذیرفته شد.

 

محمدباقر خرمشاد ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ با حکم وحیدی این مسئولیت را عهده‌دار شده بود. رسانه ها و از جمله ، خبرگزاری اصولگرای «تسنیم»، ۲۰ فروردین امسال ، خبر استعفای وی را منتشر کردند که با سکوت مقامات وزارت کشور همراه شد . از آن زمان ، هیچ خبری از فعالیت خرمشاد منتشر نشد و پیگیری رسانه ها برای اطلاع از وضعیت او به جایی نرسیده بود تا این که پس از ۸۲ روز ، آیین معارفه محمدرضا غلامرضا جانشین وی ، امروز با حضور وزیر کشور بر گزار شد.

 

پس از وادار به استعفا شدن عبدالملکی ، وزیر کار از تیم اقتصادی دولت ، استعفای خودخواسته خرمشاد که بر اجرای آن پافشاری کرد ، اولین خروجی کابینه رئیسی در میان مقامات ارشد سیاسی را به ثبت رساند.

 

خرمشاد، مسئولیت هایی شامل عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی ، دبیر شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران، معاون وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری، معاون وزارت امور خارجه، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، معاون مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مسؤول مطالعات سیاسی در مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را در پیشینه خود دارد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------