X

آخرین اخبار سیاسی


اخبار,اخبار سیاسی,حمله مسلحانه به ماموران ناجا در ایلام

حمله مسلحانه به ماموران ناجا در ایلام/ شهادت یک سرباز نیروی انتظامی

لحظاتی پیش بر اثر تیراندازی فردی ناشناس به ماموران نیروی انتظامی مستقر در پل گاومیشان شهرستان دره‌شهر یک نفر شهید و یک نفر زخمی شد. به…

واکنش معاون دفتر رئیس‌جمهوری به تیتر یک روزنامه/ انتقاد آشنا از «ترامپیسم»معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری به صفحه نخست یکی از روزنامه‌های چاپ امروز واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا، علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر با انتشار صفحه نخست یکی از روزنامه‌های چاپ امروز، نوشت:

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,ظریف درمجلس

 

«دیروز همزمان با حضور ظریف درمجلس، کریمی قدوسی با ادبیات مألوف این روزهای پارلمان گفت:"مجلس انقلابی،بوی گند برجام را دفع کرد" اما واقعیت این است که آنچه باید دفع شود، بوی نامطبوع نفرت‌پراکنی مدام ودروغ‌های پی‌درپی است؛ و البته تیترهای شرم‌آوری که مرزی برای نمایش کینه‌جویی نمی‌شناسند.»

 

آشنا: «سقوط» عاقبت گره زدن سرنوشت سیاسی و اقتصادی به ترامپیسم است

مشاور رئیس جمهوری گفت: آنان‌ که سرنوشت سیاسی و اقتصادی خود را به ترامپیسم گره زده‌اند، به همراه او سقوط را تجربه می‌کنند.

 

 اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,آشنا

 حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور با اشاره به پایان یافتن دوره ریاست جمهوری دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در عصر چهارشنبه، در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

 

«در عزای ترامپ گریبان می‌درند و ظریف را بلاگردان می‌کنند. آنان‌که سرنوشت سیاسی و اقتصادی خود را به ترامپیسم گره زده‌اند، به همراه او سقوط را تجربه می‌کنند.

 

حالی درون پرده بسی فتنه می‌رود

تا آن زمان که پرده برافتد چه‌ها کنند»

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------