X

آخرین اخبار سیاسی


روحانی،اخبار سیاسی،خبرهای سیاسی

روحانی: توافق هسته‌ای یک توافق چندجانبه بسیار مهم در سطح جهان بود

رئیس جمهور مقاوت ملت در مقابل جنگ اقتصادی دشمن را از صحنه‌های کم نظیر تاریخ کشور دانست و گفت: بالاترین افتخاری که در دولت دوازدهم بدست آمده…

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان: اقدام عنابستانی جز اولویت‌های‌ هیات نظارت نیست اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,سخنگوی هیات نظارت
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره اقدام عنابستانی و بررسی آن در این هیات گفت: هیات این موضوع را بررسی می‌کند اما جزو اولویت ما نیست و موضوعات دیگری در دستور داریم. 

شاید کمتر کسی ویدیوی سیلی زدن علی اصغر عنابستانی، نماینده اصولگرای مجلس یازدهم، به یک سرباز را ندیده باشد، ویدیویی که بلافاصله در فضای مجازی دست به دست شد و در آن یک سرباز با صدایی لرزان ماجرای سیلی خوردنش از یک نماینده به علت اجرای قانون را بیان می کند. پس از واکنش های فراوان به این ماجرا عنابستانی در ابتدا این اقدام را تکذیب کرد، اما موج انتقادات و واکنش ها به این رفتار ناپسند عنابستانی آنچنان داغ بود که پس از گذشت ۳ روز این نماینده اصولگرا تصمیم گرفت در یک ویدیو ۳ دقیقه‌ای از مردم عذرخواهی کند و خود را مظلوم ماجرا نشان دهد. 

 

موضوع مهم در این میان این است که در همان ساعات اولیه رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح کرد، این هیات پیگیری را برای بررسی صحت و سقم و چگونگی موضوع آغاز کرده و برخورد قانونی را انجام خواهد داد اما طبق گفته های موسی غضنفرابادی این هیئت هنوز به این موضوع ورود نکرده است!

 

موسی غضنفر آبادی، سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان، در پاسخ به این سوال که ایا هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان به رفتار جنجالی این نماینده اصولگرا ورود می کند؟ گفت: هنوز به این موضوع ورود نکرده ایم اگر طرح شکایتی شود، بررسی می کنیم. 

 

او در پاسخ به این سوال که آیا این رفتار عنابستانی نیاز به شکایت دارد، گفت: هیئت این موضوع را بررسی می کند اما جزو اولویت ما نیست و موضوعات دیگری در دستور داریم.

 

 برنا

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی