آخرین اخبار سیاسی


وزارت تعاون ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

صدا و سیما: هدیه ۶ میلیارد تومانی وزیر کار به یک برنامه تلویزیونی امری غیر طبیعی نبود❗️

روابط عمومی صدا و سیما به انتشار خبر و انتقادات در زمینه اختصاص «حمایت شش میلیارد تومانی از یک برنامه تلویزیونی توسط وزارت تعاون، کار و…

موسوی خبر داد: تفحص از شرکت های دولتی را در مجلس کلید می‌زنیم موسوی,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از قصدش برای کلید زدن تحقیق و تحقق از شرکت های دولتی خبر داد و گفت که مسئله در شرکت های دولتی و شبه دولتی فقط ⁧‫حقوق‌های نجومی‬⁩ نیست. 

به گزارش ایسنا، سید نظام موسوی نماینده تهران در صفحه توییتر خود نوشت: «مسئله در شرکت های دولتی و شبه دولتی فقط ⁧‫حقوق‌های نجومی‬⁩ نیست. تاسف بارتر این است که در بسیاری موارد این حقوق‌ها را کسانی می‌گیرند که نه به دلیل دانش و تجربه بلکه بواسطه ارتباطات مسئولیت گرفته‌اند، یعنی: رانت ضربدر رانت!

 

به زودی تحقیق و تفحص از شرکتهای دولتی را در مجلس کلید می‌زنیم.»

 

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی ۱۹ آبان مجلس درباره ارائه گزارش عملکرد بودجه سال گذشته شرکت های دولتی به مجلس گفت: دولت در تاریخ مقرر گزارش مربوط به شرکتهای دولتی را به مجلس ارائه کرده است. ما هم این گزارش را به کمیسیون ارجاع داده ایم ولی  متاسفانه این گزارش امضای مجامع را همراه خود ندارد. یعنی گزارش بدون امضای مجامع فرستاده شده و صرفا با امضای سازمان برنامه و بودجه ارائه شده است. هیچ دلیلی ندارد که مجامع گزارش ندهند چرا که به لحاظ حقوقی مجامع مسئول عملکرد شرکتها هستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------