چگونه با تبلیغات در گوگل کسب درآمد کنیم ؟هزینه تبلیغات در گوگل که به ازای هر کلیک تعیین می‌شود. تبلیغات کلیکی گوگل به عنوان موثرترین نوع تبلیغات برای رشد کسب و کارها شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در حوزه کسب و کارهای اینترنتی فعالیت داشته باشید، حتما با تبلیغات در گوگل آشنا هستید. در این نوع تبلیغات که تعیین هزینه آن برعهده خود تبلیغ‌کننده است، تنها به ازای هر بازدید از سایت یا هر عمل انجام شده هزینه از حسابتان کسر می‌گردد. برای داشتن یک تبلیغ موثر در گوگل باید به آنالیز وب سایت و مشکلات آن پرداخته و کمپین تبلیغاتی خود را پیوسته اصلاح کنید.

 

کسب درآمد با تبلیغات در گوگل,نحوه ی کسب درآمد با تبلیغات در گوگل,هزینه های تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

 

تبلیغات در گوگل با هدف افزایش رتبه انجام می‌شود؛ اما آیا تاکنون به کسب درآمد با تبلیغات در گوگل فکر کرده‌اید؟ برای انجام تبلیغات گوگل ادوردز باید با کیورد پلنر کلمات کلیدی را استخراج کرده و هزینه‌ای برای گوگل ادز در نظر بگیرید؛ اما کسب درآمد با تبلیغات در گوگل رویکردی کاملا مجزا از خدمات گوگل ادز دارد.

 

حتما می‌دانید که گوگل ادوردز یا همان گوکل ادز یک پلتفرم تبلیغاتی است که می‌توانید به کمک آن تبلیغات در گوگل را هدفمند کنید. در استفاده از سرویس گوگل ادز شما یک تبلیغ‌دهنده هستید و باید به ازای هر کلیکی که روی تبلیغ شما می‌شود، هزینه‌ای مشخص پرداخت کنید. معمولا هزینه تبلیغات کلمات کلیدی قدرتمند و پرسرچ به مراتب بیشتر از سایر کلمات کلیدی است.

 

تبلیغ‌دهنده‌ها در سرویس گوگل ادز صاحبین کسب و کارهای آنلاینی هستند که می‌خواهند با افزایش بازدید سایت، رتبه خود را در دنس گوگل افزایش داده و در نهایت به فروش بیشتر برسند‌؛ از آنجا که اینترنت صرفا برای صاحبین سایت‌ها تعریف نشده، سایر کاربران این بستر آنلاین نیز می‌توانند به روش‌های مختلف کسب درآمد کنند. در واقع این مسئله که تنها از طریق طراحی سایت می‌توان به درآمدزایی رسید کاملا اشتباه است؛ چون گوگل برای تمام کاربران خود به یک اندازه توسعه یافته و امکان دسترسی فراهم کرده است.

 

آیا در مورد کسب درآمد با تبلیغات در گوگل با روش‌هایی مانند استفاده از گوگل ادسنس یا تبلیغات نصب اپلیکیشن چیزی شنیده‌اید؟ این روزها بسیاری از کسب و کارها در تلاشند که با طراحی و ساخت یک اپلیکیشن به کسب درآمد بپردازند. ساخت اپلیکیشن با تمام رویکردها و فرآیندهایی که دارد، چندان هم سخت و دشوار نیست. قسمت سخت و چالش‌برانگیز ماجرا آنجا است که باید اپلیکیشن خود را به کاربران هدفتان معرفی کنید تا به آمار قابل توجهی در دانلود و نصب آن برسید.

 

شما باید اپلیکیشن خود را در اپ استور و پلی استور قرار دهید و منتظر باشید پلتفرم شما توسط کاربران دانلود و نصب شود. طبیعی است که با وجود هزاران اپلیکیشن در این مارکت‌ها باید اپلیکیشن خود را تبلیغ کنید. جالب اینجا است که سرویس تبلیغاتی گوگل ادز تنها برای تبلیغات سایت‌ها بهینه سازی نشده و شما می‌توانید با این سرویس، خدمات بازاریابی را برای برنامه خود انجام دهید. شما می‌توانید با کمک گوگل ادز به افزایش نصب اپلیکیشن خود کمک کنید.

 

همان‌طور که گفتیم تبلیغات سایت‌ها در گوگل ادز با استفاده از مدیریت کلمات کلیدی انجام می‌شود؛ بنابراین حتما برایتان جالب خواهد بود که بدانید چگونه می‌توان به کمک گوگل ادز اپلیکیشن‌ها را تبلیغ کرد. شما باید برای افزایش نصب اپلیکیشن و درآمدزایی از طریق آن و در واقع کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادوردز یک اکانت گوگل ادز بسازید. پس از آن می‌توانید از طریق گوگل ادز تعداد بازدید از اپ و نصب آن که نتیجه تبلیغات گوگل ادز است را مشاهده کنید. افزایش نصب اپلیکیشن تنها یک قسمت ماجرا در استفاده از گوگل ادز است.

 

درآمد زایی با تبلیغات در گوگل,کسب و کارهای اینترنتی,فعالیت در حوزه ی کسب و کارهای اینترنتی

کسب درآمد با تبلیغات در گوگل

 

شما می‌توانید با استفاده از قابلیت سرویس گوگل ادز و تبلیغات نصب اپلیکیشن به کسب درآمد بپردازید. در واقع شما می‌توانید به کمک گوگل ادز یک کمپین تبلیغاتی در مارکت‌های اپ استور و  پلی استور راه اندازی کرده و ضمن توسعه اپلیکیشن خود، درآمدزایی هم داشته باشید. طبیعتا هر چه نصب اپلیکیشن و تعداد کاربران فعال این پلتفرم افزایش بیشتری داشته باشد، شما نیز به عنوان مالک اپلیکیشن و توسعه‌دهنده آن درآمدزایی قابل توجهی خواهید داشت. وی دیجیتال مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل در این مسیر به شما کمک می‌کند.

 

گوگل ادسنس چیست ؟

حال که با گوکل ادز و روش درآمدزایی از طریق آن آشنا شدید، وقت آن رسیده که شما را با سرویس تبلیغاتی دیگری از گوگل آشنا کنیم. شما می‌توانید برای کسب درآمد با تبلیغات در گوگل از سرویس تبلیغاتی گوگل ادسنس استفاده کنید. گوگل ادسنس یک سرویس تبلیغاتی رایگان است که در آن شما به عنوان کسی که تبلیغات دیگران را به نمایش می‌گذارد، فعالیت دارید. در واقع در این سرویس بر خلاف گوگل ادز شما دیگر سفارش دهنده تبلیغ نیستید.

 

جالب است بدانید نمایش تبلیغات گوگل ادسنس در بستر سایت‌های پویا انجام می‌شود. به این صورت که تبلیغ‌کنندگان می‌توانند انواع تبلیغ‌های متنی، بنری، ویدئویی و غیره را که محتوای آن با مضمون سایتشان همخوانی و ارتباط دارد، در سایت خود قرارداده و از طریق نمایش این تبلیغات کسب درآمد کنند. به عبارتی تبلیغ‌کنندگان در گوکل ادسنس صاحبین سایت‌های کسب و کار هستند که با قراردادن تبلیغات کسب و کارهای دیگر در گوشه و کنار سایت خود و نمایش آن به مخاطبانشان درآمدزایی می‌کنند.

 

نحوه کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس چگونه است؟

کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس تقریبا چیزی شبیه به تبلیغات گوگل ادز است. در تبلیغات گوگل ادسنس، دسته‌بندی و مدیریت تبلیغات برعهده گوگل است. کسب درآمد نیز به دو روش CTR یا میانگین تعداد کلیک و CPM یا پرداخت هزینه به ازای بازدید است. هر دو روش نیز تأثیر قابل توجهی در درآمدزایی دارند؛ اما روش پرداخت به ازای بازدیدکننده بیشتر مورد توجه صاحبین سایت‌ها قرار می‌گیرد. چون در این روش ترافیک سایت آن‌ها افزایش یافته و می‌توانند ضمن کسب درآمد از طریق تبلیغات گوگل، رتبه سایت خود را ارتقاء دهند‌.

 

در واقع این تبلیغ گوگل ادسنس برای صاحبین سایت‌ها یک تیر و دو نشان است‌. کسب درآمد از طریق گوگل ادسنس چندان هم پیچیده و دشوار نیست؛ اما استفاده از آن ممکن است برای کاربران ایرانی محدودیت‌هایی داشته باشد. به عنوان مثال: این پلتفرم از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند. هر چند وی دیجیتال مارکتینگ به عنوان پارتنر رسمی گوگل در تلاش است که چالش‌های استفاده از گوگل ادسنس را برطرف سازد.

 

تا اینجا با نحوه کسب درآمد با تبلیغات در گوگل از طریق تبلیغ در سایت به کمک ادسنس آشنا شدید. گوگل ادسنس نیز مانند گوگل ادوردز تنها برای تبلیغات سایت بهینه‌سازی نشده است. شما می‌توانید زمانی که به تعداد قابل قبولی در نصب اپلیکیشن رسیدید، با قرار دادن تبلیغات گوگل ادسنس در اپلیکیشن علاوه بر توسعه آن، از طریق تبلیغات گوگل نیز به کسب درآمدهای قابل توجهی برسید.

 

کدام کسب و کارهای آنلاین می‌توانند به کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس برسند‍؟

قطعا وقتی کارفرمایان تبلیغات خود را در اختیار پلتفرم‌های نمایش تبلیغ گوگل قرار می‌دهند، انتظار دارند که تبلیغ آن‌ها به صورت هدفمند برای کاربرانی به نمایش درآید که به محصولات آن‌ها نیاز دارند. گوگل ادسنس مجهز به یک سرویس هوشمند است که وقتی در آن ثبت نام می‌کنید، تبلیغات کسب و کارهایی را به شما پیشنهاد می‌کند که محتوای آن‌ها متناسب با کسب و کار شما باشد. به این ترتیب هر چه وب سایت یا اپلیکیشن شما در موضوعات تخصصی‌تر فعالیت کند، شانس بیشتری در دریافت تبلیغات دلاری و پرسود از سوی سرویس گوگل ادسنس دارد.

 

افزایش رتبه با تبلیغات در گوگل,کسب درآمد با تبلیغ کردن در گوگل,روش های کسب درآمد با تبلیغات در گوگل

کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس

 

نکات مهم در کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس

سطح درآمدزایی هر تبلیغ کننده در این روش متفاوت بوده و به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. برای این که بتوانید در استفاده از این سرویس به درآمدهای دلاری برسید، باید به چند نکته مهم دقت کنید. میزان ترافیک وب سایت شما نقش مهمی در بازدید از تبلیغ دارد؛ بنابراین قیل از این که در گوگل ادسنس ثبت نام کنید، بهتر است به سئو سایت خود رسیدگی کنید تا ترافیک ارگانیگ سایتتان افزایش یابد. نوع محتوای وب سایت شما نیز در میزان این درآمد نقش دارد.

 

حتما متوجه شده‌اید که ادسنس یک سرویس هوشمند است؛ اما پیش آن گوگل خود یک سیستم هوشمند به شمار می‌رود که هر گونه خطا و تقلبی را شناسایی می‌کند. گوگل ادسنس نیز به هیچ وجه محتوای بی‌کیفیت و تکراری را مورد پسند قرار نمی‌دهد‌. هر چه کیفیت محتوا پایین‌تر باشد، شانس کسب درآمد با تبلیغات در گوگل ادسنس نیز کمتر می‌شود. ضمن این که ادسنس به خوبی ارتباط بین واژگان کلیدی با متن محتوا را درک می‌کند.

 

نکته: جهت استفاده از این پلتفرم باید در گوگل ادسنس ثبت نام کنید؛ اما به دلیل احراز هویت در مرحله ثبت نام، امکان استفاده از آن برای کاربران ایرانی وجود ندارد. در چنین شرایطی می‌توانید از روش‌های مختلفی این مرحله را دور بزنید و ثبت نام را انجام دهید.  مشاورین متخصص وی دیجیتال مارکتینگ همراه شما هستند تا این مراحل را بدون چالش پشت سر بگذارید. متخصصین این آژانس به عنوان معتمدین گوگل به شما کمک می‌کنند که اکانت اختصاصی ادسنس را دریافت و شارژ کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی http://vdigimarketing.com مراجعه نمایید.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------