X

1000 سال آینده چه خواهد شد؟1000 سال آینده چه خواهد شد؟

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و نمی توان نقطه ای برای پایان آن پیدا کرد اما نگاه کردن به اتفاقاتی که ممکن است تا 1000 سال اینده رخ دهد می توان جالب باشد.

بسیاری از ما ایده های از آینده را در ذهن داریم و فکر می کنیم همه چیز رباتیک می شود که البته دور از انتظار نیز نیستند اما باید به برخی از سوالات اساسی در این مورد نیز جواب های داده شود. این جواب ها شاید دور از انتظار باشند اما احتمال وقوع آن ها وجود دارد.

رابطه با موجودات فضایی چه می شود؟

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

 

یکی از سوالات مهم نحوه ارتباط با موجودات فضایی است و ما باید ببینیم در آینده چه چیزی رقم خواهد خورد. بسیاری از محققان عقیده دارند که این موجودات واقعا زندگی می کنند و همچنین می توان با تکنولوژی های آینده به سیاره های بسیار دوردست سفر کرد و با آن ها ارتباط برقرار کرد. عده ای بر این باور هستند که ارتباط با موجودات فضایی به چند نوع است و امکان جنگ و یا صلح در آن وجود دارد.

آینده زمین چگونه است؟

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بسیاری از ما فکر می کنیم که در آینده زمین به یک ربات بسیار بزرگ تبدیل خواهد شد و شاید حتما درختان نیز به سیستم وایرلس مجهز خواهند شد. همچنین ممکن است زندگی ما به روی دریاها برود چرا که سطح اقیانوس ها در حال بالا آمدن است. یکی دیگر از ایده های در مورد اینده تا به حال ارائه شده است تبدیل شدن زمین به یک قبرستان بزرگ از آهن آلات و حتی انسان ها است. دنیا تاریک می شود و دیگر انسان ها با یکدیگر ارتباط ندارند و همه چیز رو به نابودی خواهد رفت. همچنین ممکن است انسان ها از زمین مهاجرت کنند و به سیاره های دیگر برای ادامه زندگی سفر کنند.

مشکل جمعیت حل می شود؟

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

یکی مشکلاتی که این روزها بسیاری از کشورهای صنعتی با آن روبرو هستند مشکل جمعیت است و راه های بسیار زیادی برای حل ان پیشنهاد داده اند. اما در آینده احتمال می رود جمعیت کره خاکی به 14 بیلیون نفر برسد و در آنجا این مشکل به پایان می رسد. حتی برخی از دانشمندان پیشنهاد فریز کردن جنین ها را برای کنترل جمعیت ارائه داده اند.

کشفیات فضایی تا کجا خواهند بود؟

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

انسان ها به نوعی دوست ندارند بر روی زمین باقی بمانند و به دنبال کشف فضا و آسمان ها بسیار بزرگ هستند. تا 1000 سال آینده ممکن است زندگی تا حد بسیار زیادی به آسمان ها کشیده شود و همچنین دانشمندان خواهند توانست سیاره ها و آسمان های بیشتری را کشف کنند. این کشفیات ممکن است گاهی اوقات برای پیدا کردن منابعی برای زندگی نیز باشد.

افزایش طول عمر انسان ها

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

یکی از مواردی که انسان ها از گذشته به دنبال آن بوده اند بدست آوردن عمر جاودان است و بسیاری از دانشمندان نیز به نتایجی در این مورد دست پیدا کرده اند. در هزار سال آینده بسیاری از بیماری های مهلک و کشنده ای که این روزها وجود دارد به مانند سرماخوردگی ساده درمان خواهند شد و با افزایش ایمنی در وسایل نقلیه میزان مرگ و میر ها بسیار کاهش خواهد داشت همچنین میانگین سنی انسان ها نیز افزایش پیدا خواهد کرد./باشگاه خبرنگاران

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------