اسکیت برقی در ابعاد لپ تاپ که با حرکات بدن کنترل می شودیک شرکت تجاری از تولید اسکیت برقی کوچکی در ابعاد لپ تاپ 13 اینچ خبر داده که با کج کردن بدن به سمت راست و چپ کنترل می شود. 

به گزارش فارس به نقل از نیواطلس، شرکت کوکوآ موتورز بعد از پنج سال کار و تلاش اسکیت برقی کوچک واک کار را برای پیش خرید در ژاپن عرضه کرده است.

 

ابعاد کوچک این اسکیت برقی حمل و نقل آن در یک کوله را برای افراد ممکن می کند تا بتوانند بلافاصله از آن در هر نقطه ای که خواستند، استفاده کنند. نمونه اولیه و بزرگ تر واک کار اولین بار در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود.

 

مدل ورزشی این اسکیت قادر به حرکت با سرعت ۱۶ کیلومتر در ساعت بوده و با هر بار شارژ می توان با آن ۵ کیلومتر را پیمود. مدل عادی این اسکیت هم می تواند با حداکثر سرعت ۱۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و با یک بار شارژ مسیری حداکثر ۷ کیلومتری را طی می کند.

 

جنس این اسکیت از فیبر کربنی و آلومینیوم مستحکم مورد استفاده در صنایع هواپیمایی است. ابعاد اسکیت یادشده به ۲۱۵ در ۳۴۶ میلیمتر می رسد و در زمان حرکت ۷۴ میلیمتر از سطح زمین فاصله می گیرد. وزن این محصول در مجموع ۲.۹ کیلوگرم است. دو موتور برقی قدرتمند و در مجموع چهار چرخ برای حرکت این اسکیت در نظر گرفته شده است.

 

همچنین چهار حسگر جهت یابی این اسکیت را با متمایل شدن وزن بدن افراد به راست و چپ ممکن می کنند. در صورت سقوط ناگهانی کاربر به هر علت حسگرها متوجه موضوع شده و اسکیت به طور خودکار می ایستد. قیمت این محصول ۱۸۴۰ دلار است و فعلا تنها در ژاپن عرضه می شود.

 اخبار علمی ,خبرهای علمی,اسکیت برقی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------