بدون تلویزیون شاید، بدون اینترنت هرگزاخبار,اخبار علمی,اینترنت


 اخبار علمی - بدون تلویزیون شاید، بدون اینترنت هرگز

بر این اساس زنان بیش از مردان به اینترنت وابسته هستند . براساس نتایج این نظرسنجی ، آمریکایی های تحصیل کرده یا ثروتمند نیز بیشتر از بقیه آمریکایی ها به اینترنت وابستگی دارند.

حدود 53 درصد از کاربران آمریکایی اینترنت رها کردن اینترنت را بسیار دشوار می دانند و این درحالی است که شمار این افراد در سال 2006 ،38 درصد بود.
 
به گزارش فارس به نقل از دیجیتال‌ترند براساس نتایج یک نظرسنجی به مناسبت 25 سالی پنجمین سالگی شبکه اطلاع رسانی جهانی در 12 مارس اکثر آمریکایی ها اعلام کرده اند اگر قرار باشد بین جدایی از تلویزیون یا اینترنت یکی را انتخاب کنند ، جدایی از تلویزیون را انتخاب خواهند کرد.
 
بر اساس تحقیقی که مرکز تحقیقاتی پیو انجام داده  حدود 53 درصد از کاربران آمریکایی اینترنت رها کردن اینترنت را بسیار دشوار می دانند و این درحالی است که شمار این افراد در سال 2006 ،38 درصد بود.
 
با در نظر گرفتن افرادی که از اینترنت استفاده نمی کنند ،46 درصد از آمریکایی ها رها کردن شبکه را دشوار می‌دانند.
 
در مقابل35 درصد  آمریکایی ها جدایی از تلویزیون را دشوار می دانند درحالی که این رقم در سال 2006، 44 درصد بود.
 
بر این اساس زنان بیش از مردان به اینترنت وابسته هستند . براساس نتایج این نظرسنجی ، آمریکایی های تحصیل کرده یا ثروتمند نیز بیشتر از بقیه آمریکایی ها به اینترنت وابستگی دارند.
 
تلفن همراه پس از اینترنت در رده دوم قرار می گیرد:49 درصد از دارندگان یک تلفن همراه جدایی از آن را دشوار می دانند درحالی که این رقم در سال 2006، 43 درصد بود.
 
در خصوص تلفن های ثابت ، فقط 28 درصد از مالکان آنان جدایی از آن را دشوار می دانند درحالی که این رقم در سال 2006، چهل و هشت درصد بود.
 
امروزه ، 87 درصد از آمریکایی ها از اینترنت استفاده می کنند درحالی که این رقم 20 سال پیش یعنی در سال 1995، 14 درصد بود.
 
در سال 1995، 42 درصد از آمریکایی ها هرگز کلمه اینترنت به گوششان نرسیده بود و 21 درصد فقط مفهوم مبهمی را از آن در ذهن داشتند.
 
آمریکایی ها همچنین اغلب از شبکه اینترنت استفاده می کنند:71 درصد از آنان هر روز به اینترنت مراجعه می کنند درحالی که این رقم سال 2000 بیست و نه درصد بود.دسترسی به اینترنت به موازات توسعه دستگاه های موبایل افزایش یافته است.
 
بنابراعلام پیو ، اکنون،68 درصد از آمریکایی ها از طریق تلفن همراه ، تبلت یا دیگر دستگاه های همراه برخی از اوقات به اینترنت متصل می شوند.
 
حدود 90 درصد از آمریکایی ها یک دستگاه تلفن همراه دارند و دو سوم آنان برای متصل شدن به اینترنت از تلفن‌های همراه خود استفاده می کنند.
 
بر این اساس حدود 90 درصد از کاربران اینترنت اعلام می کنند که شبکه چیز خوبی برای شخص آنان است در حالی که فقط شش درصد آن با این نظر مخالفند.
 اخبار علمی - فارس
 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023