لباس عروس پیتزایی هم مد شد/ پذیرایی از مهمانان با پیتزااخبار,اخبار گوناگون,لباس عروس پیتزایی

یک مراسم عروسی در شیکاگو و البته تحت نظر برند تشریفات عروسی "شیکاگو" در شرایطی عجیب برگزار شد. درواقع این مراسم با لباسهایی بسیار نامتعارف رخ داد چرا که عروس لباس پیتزایی پوشیده بود.

به گزارش انتخاب، پوشیدن لباس فضانوردی، لباس آشپزی و بسیاری از لباس های عجیب دیگر در مراسم ازدواج به مرور زمان پوشیده شده است. اما تا به حال شنیده نشده بود که هیچ عروسی از لباس پیتزایی استفاده کند.

 

برای اکثر مردم، مراسم عروسی با لباس عروس سفید شناخته می شود. اما برخی از افراد از رنگ های دیگر یا طراحی های متفاوت استفاده می کنند. یکی از متفاوت ترین تصمیم ها این است که یک عروس خانم حاضر شود لباس پیتزایی بپوشد. جالب است بدانید یک عروس خانم واقعا این تصمیم را گرفته است.

اخبار,اخبار گوناگون,لباس عروس پیتزایی

 

این لباس عروس پیتزایی دارای یک دنباله طولانی است و نسبت به لباس عروس های معمولی باشکوه تر است جالب است بدانید این پیتزا بر اساس پیتزا پپرونی طراحی شده است. نکته عجیب تر این که دسته گل عروس نیز یک دسته گل پیتزایی است. اما این همه ماجرا نیست و حتی کیک نیز از پیتزا تشکیل شده است. به عبارتی یک کیک پیتزایی شش طبقه.

 

اگر شما از افرادی محسوب می شوید که با خواندن این مطلب متعجب شده اید و به این فکر می کنید که اصلا چه شخصی حاضر است لباس عروس پیتزایی بپوشد بهتر است بدانید که طی چند روز گشته حداقل چهار زوج برای خرید لباس عروس پیتزایی و برخورداری از تشریفات مشابه این جشن ثبت نام کرده اند.

اخبار,اخبار گوناگون,لباس عروس پیتزایی

 

اگر سوال اصلی شما این است که اصلا ایده سرو شدن پیتزا در عروسی از کجا آمده است، بد نیست بدانید بر اساس یک نظسرسنجی که روی 2 هزار نفر در شهر شیکاگو انجام شد مشخص شد که اغلب افراد ترجیح می دهند در عروسی به جای هر نوع غذای دیگری پیتزا بخورند.

اخبار,اخبار گوناگون,لباس عروس پیتزایی

 

راشل برادشاو، مدیر برند شیکاگو، گفت: "مراسم عروسی جشن نهایی عشق است، اما به نظر می رسد بخش مهمی از این مراسم عروسی نیز خوردن غذا است. به عبارت دقیق تر برای بسیاری از افراد بسیار مهم است که در مراسم عروسی چه نوع غذایی سرو کنند یا با چه نوع غذایی از آنان پذیرایی شود."

 

جالب است بدانید این طرح از سوی افراد مختلف در سراسر جهان مورد استقبال واقع شده است.

اخبار,اخبار گوناگون,لباس عروس پیتزایی

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------